MENU

o nas

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AKME

Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME kształci kandydatów na kierowców w zakresie prawa jazdy kategorii B. Od samego początku nasz klient otrzymuje wsparcie i jest prowadzony przez całą procedurę związaną z uzyskiwaniem uprawnień. Doświadczeni instruktorzy z wysokimi kwalifikacjami zwracają uwagę na, każdy szczegół podczas szkolenia. Uczymy przewidywać sytuacje na drodze, odpowiednio reagować i samodzielnie myśleć. Opracowany przez nas system szkolenia wspierany przy użyciu najlepszych materiałów dydaktycznych gwarantuje wysoki poziom kształcenia. Zainwestuj w siebie, wybierz mądrze. Dołącz do Społeczności AKME już dziś.

O NAS

MASZ PYTANIE?

akme brain

KLIENCI O NAS

google
5.0

Najlepsza skoła jazdy w Krakowie!!! Egzamin praktyczny na kategorie A zaliczony z pierwszego podejscia. Chociaż jeżdziłem skuterami od 16 lat, to tutaj dowiedziałem się kupę ciekawych rzeczy na jazdach praktycznych od instruktora. Posiadają nowe motorki i odzież ochronną. Polecam jaknajbardziej AKME <3

Andrzej Chernenko 20 września 2023
google
5.0

Miałam 3 jazdy doszkalające przed egzaminem państwowym w AKME i szczerze, nauczyłam się więcej niż na całym kursie w innej szkole jazdy. Bardzo luźni, ale konkretni instruktorzy. Na jazdach panuje bardzo przyjazna i luźna atmosfera. Efekt - egzamin zdany!☺️ Serdecznie polecam☺️

Alicja Karasek 20 września 2023
google
5.0

Nauka w szkole kierowców AKME była świetnym wyborem. Właściciel, który cierpliwie i rzetelnie organizował wszystko zgodnie z umową. Instruktorzy (szczególnie Pan Maksymilian), którzy tworzyli przyjazną atmosferę podczas jazdy, dzięki której aż chciało się uczęszczać na każde zajęcia, dodawali wiary w swoje umiejętności i cierpliwie tłumaczyli wszystkie zasady. Zaczęłam naukę od 0 i z lekcji na lekcję widziałam progres. Zdałam za pierwszym podejściem. Z całego serca polecam OSK AKME.

Julia K 19 września 2023
google
5.0

OSK AKME było drugą szkołą jazdy, z której usług korzystałam, i mając porównanie mogę serdecznie ją polecić. Jeździłam z p. Maksem, który wszystko świetnie potrafił wytłumaczyć, odpowiadał na moje pytania w sposób zrozumiały, dawał cenne rady nie tylko dot. egzaminu, ale także codziennej jazdy. Dobre przygotowanie również pod względem mentalnym. Pan Maks dodawał otuchy i wiary w siebie, bez zbędnego idealizowania mojej jazdy. Konstruktywna krytyka pomogła mi zdać egzamin na pierwszym razem. Mimo że brałam jedynie jazdy dodatkowe, Pan Maks nie traktował mnie "gorzej", lecz równo z kursantami od początku szkolącymi się w OSK AKME. Były to naprawdę produktywne zajęcia i nie czułam, że marnuje czasu Gorąco polecam!

A P 15 września 2023
google
5.0

Świetni instruktorzy z profesjonalnym podejściem, którzy dokładnie wytłumaczą każdy manewr i solidnie przygotują do samodzielnej jazdy oraz zdania egzaminu państwowego. Polecam!

Laura Kowalska 14 września 2023
google
5.0

Polecam szkołę nauki jazdy AKME! Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy, cudowna atmosfera podczas kursu i jazd, a także wspaniała pomoc w przygotowaniach przed egzaminem.

google
5.0

Mega polecam! Instruktorzy tam są wspaniali, luźni, cierpliwi i wyrozumiali. Po kursie zdałam wszystko za pierwszym razem, zarówno teorie, do której się przygotowywałam w aplikacji, jak i egzamin praktyczny. Pomimo, iż zajęcia teoretyczne wydają się nudne, to jednak ciekawe historie wplatane w trakcie zajęć przez Pana Maksymiliana, oraz indywidualne podejście zdecydowanie pobudzały i zmuszały do myślenia. Zajęcia praktyczne również bardzo mi się podobały, zarówno podejście instruktorów jak i różnorodność pojazdów, dzięki czemu nie miałam problemu z ruszeniem na egzaminie, bo wiedziałam czego mogę się spodziewać kiedy sprzęgło jest cięższe lub luźniejsze. Zdecydowanie bez zarzutów, szkoła jazdy godna polecenia

Werka Grzadziel 7 września 2023
google
5.0

Bardzo polecam Wziąłem 3 zajęcia żeby odświeżyć swoją wiedza o kierowaniu samochodu Instruktorzy zrobili dla mnie osobny plan zajęć zgodnie z moim poziomem i tempem Poczułem indywidualne podejście do mnie jako klienta Zostałem bardzo zadowolony.

Viacheslav Krivdin 7 września 2023
google
5.0

Polecam szkołę jazdy AKME! Trafiłem do szkoły z polecenia kolegi i zostałem bardzo zadowolony poziomem oraz systemem szkolenia. Po ukończeniu kursu zdałem egzamin teoretyczny, zarówno praktyczny za pierwszym razem. Z cała odpowiedzialnością oraz pewnością polecam AKME.

Oleh Vdoviak 3 września 2023
google
5.0

Mili instruktorzy, można zaproponować własną trasę lub opanowanie umiejętności np. Parkowania lub skręt w lewo - polecam 🙂

Konrad Górka 2 września 2023
google
5.0

POLECAM! Do wyboru szkoły podeszłam odpowiedzialnie, długo szukałam i w końcu trafiłam do AKME. Zaczynając kurs miałam 0 wiedzy i umiejętności, po ukończeniu udało mi się zdać egzamin za drugim razem! 1) zajęcia teoretyczne prowadzi Pan Maksymilian, bardzo dobrze tłumaczy, nie było nudno, z przyjemnością spędziłam ten czas. Oczywiście trzeba poświęcić czas na naukę w domu, ale z dostępem do portalu i aplikacji nie było z tym problemu. 2) Zajęcia praktyczne odbywały się z różnymi instruktorami, co dało możliwość poznać każdego i zrozumieć jaki styl i podejście najbardziej mi odpowiada. Każdy z nich jest profesjonalem, od każdego czegoś nauczyłam się. Bardzo cieszę się, że trafiłam tu! Z pewnością polecam!

Valeriia Shynder 26 sierpnia 2023
google
1.0
K J 25 sierpnia 2023
google
1.0
Just Bimmer 23 sierpnia 2023
google
5.0

Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam!

Kacper 19 sierpnia 2023
google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy i najlepsi instruktorowie! Wszystkie zagadnienia i manewry bardzo dobrze wytłumaczone na wykładach jak i na jazdach, zawsze fajna i miła atmosfera no i oczywiście najlepsze wyniki - wszystko zdane za 1 razem, polecam każdemu 😉

Igor 10 sierpnia 2023
google
5.0

Do AKME trafiłam z polecenia znajomych na jazdy doszkalające dzięki, którym udało mi się zdać egzamin. Zajęcia miałam z Panią Dominiką, która jest bardzo miłą i wyrozumiałą osobą. Atmosfera w czasie zajęć była zawsze bardzo przyjemna a wszystkie niejasne sytuacje na drodze odrazu wytłumaczone. Gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę jazdy odrazu zdecydowałabym się na kurs w AKME:)

Oliwia Gruchała 25 lipca 2023
google
5.0

Przeniesienie się do AKME to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Bardzo przyjazna i luźna atmosfera, a zarazem dużo cennych uwag i wskazówek. Serdecznie polecam!

Kinga Żmuda 20 lipca 2023
google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie! Po nieudanych próbach w innej szkole jazdy, w AKME zdałam za pierwszym razem. Michał zawsze przekazywał wiedzę bardzo merytorycznie i z ogromnym zaangażowaniem. Atmosfera na jazdach zawsze była przyjazna, dzięki czemu mogłam świetnie przyswoić wiedzę. Bardzo dziękuję i polecam AKME wszystkim przyszłym kierowcom! <3

Julia Wysocka 14 lipca 2023
google
5.0

Lepiej by się nie dało. Kat. A. Polecam

google
5.0

Zdecydowanie szkoła godna polecenia! Nauczą jeździć i myśleć za kierownicą Instruktorzy cierpliwi i skuteczni Teoria ciekawa i dająca do myślenia o czym przekonasz się na zajęciach praktycznych Egzaminy Państowe zdane za pierwszym podejściem!:) Pozdrawiam Mateusz:)

Mati Taki 3 lipca 2023
google
5.0

AKME to świetna szkoła jazdy. Wykłady z teorii prowadzone bardzo ciekawie i na wysokim poziomie, ogromna ilość przekazanej wiedzy przydatnej w praktyce. Zajęcia praktyczne odbywały się w bardzo miłej, luźnej atmosferze, która sprzyja nauce. Egzamin zdany za pierwszym razem. Nie mogłam wybrać lepiej 🙂 Polecam każdemu!

Klaudia Dembowska 27 czerwca 2023
google
5.0

Jestem zadowolona z nauki w szkole AKME. Dzięki wytrwałej pracy instruktorów czuję się pewnie na drodze. Jeździłam głównie z Maksem - super atmosfera i anielska cierpliwość😇 Każda wątpliwość była tłumaczona i powtarzana do skutku. Polecam wszystkim zainteresowanym 🙂

google
5.0

Polecam szkolenia w AKME OSK. Kupiłem 10 godzin doszkalających i prawo jazdy zdałem za drugim razem bezbłędnie. Miła atmosfera, spokojny instruktor i nieduże ceny. Polecam wszystkim!

Filip Jędraszek 13 czerwca 2023
google
5.0

Miałam długa przerwę od prowadzenia samochodu i potrzebowałam paru lekcji, dzięki którym poczuje się pewnie na drodze. Michał wyjaśniał wszystkie wątpliwości, doskonale tłumaczył, oswoił z samochodem na nowo. Bardzo polecam!

Urszula Marchewka 7 czerwca 2023
google
5.0

Polecam. To już drugi raz kiedy uczyłem się do egzaminu (po pierwszym razie prawko miałem zabrane) i w zasadzie w porównaniu z moim poprzednim instruktorem który, w kółko coś mówi, zamiast pokazywać co mnie czeka i jak najlepiej przygotować. Trafiłem na Panią Dominikę i naprawdę - lekcję na luzie, ale jednak cały czas konkretnie, Pani Dominika mi mówiła na bieżąco, co i dlaczego, także pełen profesjonalizm z jej strony. No i zdałem za pierwszym razem 🙂. Także serdecznie polecam.

Jacek Syguła 7 czerwca 2023
google
5.0

Szkołę wybrałam na podstawie statystyk zdawalności i nie pomyliłam się, egzamin państwowy zdany bez większego problemu. Do tego fajna atmosfera, przystępne ceny, możliwość wyboru instruktora po kilku godzinach jazd z różnymi osobami - zdecydowanie polecam 🙂

google
5.0

Bardzo się cieszę, ze znalazłam tą szkołę. Uczyłam się w innej i nie byłam nawet przegotowana do egzaminu po 30h, ale AKME mi pomogli się przygotować za 4 zajęcza ! Bardzo polecam!!!!

google
5.0

Super szkoła, bardzo polecam szczególnie Dominikę - spokojna i profesjonalna instruktorka.

Natalia Kurnik 29 maja 2023
google
5.0

Bardzo polecam, wszystko zdane za pierwszym razem, wszyscy instruktorzy świetni!!

Marcelina Cios 29 maja 2023
google
1.0
google
1.0
google
1.0
google
1.0
google
1.0

Instruktorzy są spoko, ale właściciel myśli że on kierowca bolidu F1 latając tym i20 parkingiem jak szalony.

Just Bimmer 12 maja 2023
google
5.0

Bardzo polecam szkołę jazdy AKME 🫶🏼 Zajęcia teoretyczne były bardzo ciekawe. Maks zadawał nam różne pytania dzięki czemu mogliśmy czynnie brać udział w zajęciach. Zajęcia praktyczne również prowadzone świetnie. Instruktorzy są bardzo mili i cierpliwi. Głównie jeździłam z Maksem który nie tylko dobrze uczył ale także wprowadzał super atmosferę. Po każdych zajęciach omawiał to co robiliśmy i tłumaczył mi wszystko gdy czegoś nie rozumiałam. Zdane za pierwszym razem. Zdecydowanie najlepsza szkoła!!! Polecam każdemu ❤️

nasiaxyz 10 maja 2023
google
5.0

Pełen profesjonalizm. Instruktorzy maja świetne podejście i potrafią w łatwy i przyjemny sposób przekazywać wiedzę .Atmosfera przyjazna, bezstresowa. Wykłady ciekawe i konkretne. Samochody w świetnym stanie. Do niczego nie można się przyczepić. Bardzo polecam

Wąsek 9 maja 2023
google
5.0

Ok cena, szybkie terminy, zdane za pierwszym razem

google
5.0

Serdecznie polecam szkołę jazdy AKME! Bardzo sympatyczni i profesjonalni instruktorzy, świetna atmosfera podczas kursu i jazd oraz ogromna pomoc w przygotowaniu do egzaminu.

google
5.0

Świetna szkoła jazdy, super atmosfera, miałem okazję i przyjemność jeździć z trójką instruktorów. Co tu dużo mówić... Świetni ludzie, dzięki, którym na 100% pokonasz lęk przed wyjazdem na miasto. Duża elastyczność ze strony instruktorów na wielki plus, nawet ci najbardziej zabiegani znajdą bez problemu termin dla siebie. Wykłady teoretyczne również mnie zaskoczyły, bo spodziewałem się nudy, a nudno nie było, słuchanie tych wykładów oszczędziło mi sporo pracy przy nauce do teoretycznego. Dzięki nim zdałem za pierwszym razem! Polecam serdecznie!

Jan Szydłowski 26 kwietnia 2023
google
5.0

Polecam z całego serca ❤️ Trafiłam tu po nieudanych egzaminach po nauce w innym ośrodku. Jazdy miałam z cudowną panią Dominiką gdzie była super miła atmosfera i wszystko tłumaczone od A do Z Oczywiście egzamin po jazdach doszkalających zdany od strzała ❤️ Super osrodek, szybkie terminy i bardzo precyzyjna nauka Dziękuję również Maksowi za bardzo dobry kontakt i szybkie działanie Polecam !❤️

Asia Xxxx 25 kwietnia 2023
google
5.0

Serdecznie polecam szkołę jazdy AKME każdemu, kto chciałby szybko i bez stresu zrobić prawo jazdy 😀🚗 Pomimo popełniania dużej ilości błędów , instruktorzy są bardzo cierpliwi, spokojnie wszystko tłumaczą, jazda była samą przyjemnością 😊 Serdeczne podziękowania dla Maksa "juniora" i Dominiki. Z waszą pomocą pokonałam strach przed prowadzeniem auta, dodali mi pewności w siebie i dzięki temu egzamin zdany za pierwszym razem. 💪😎😃Dziękuję też Maksowi za stały kontakt i pomoc.😊👍🚙

Hanna Muzychuk 17 kwietnia 2023
google
5.0

Jak najbardziej polecam szkołe AKME. *Instruktorzy - mają dobre podejście, są kompetentni oraz mili. *Umawianie się na zajęcia, rownież duży + za organizacje

Karolina Romańska 14 kwietnia 2023
google
5.0

Z Całego serca polecam tą szkołę jazdy. Swój kurs skończyłam w innej szkole jazdy jednak nie byłam usatysfakcjonowana i z polecenia znajomej trafiłam do AKME na godziny doszkalające. Była to najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć aby doszkolić się u nich bo dopiero u nich nauczyłam się jeździć Wspaniali instruktorzy z bardzo profesjonalnym i indywidualnym podejściem którzy dodali mi pewności siebie i nauczyli mnie jeżdzić mądrze. Pan Maksymilian niesamowicie pomocny i serdeczny, dba o swoich „podopiecznych”. Bardzo Bardzo polecam!!❤️

Emilia Walczyk 14 kwietnia 2023
google
5.0
Karolina Adamiec 9 kwietnia 2023
google
5.0

Do OSK AKME trafiłam szukając jazd doszkalających przed egzaminem państwowym (po nieudanej przygodzie na kursie w innej szkole jazdy). Niedość, że przemiły instruktor wyczarował dla mnie czas z dnia na dzień, to dał mi na tyle merytoryczne wskazówki, że udało się zdać egzamin spiewająco - pomimo niedociągnięć i braków, które miałam po wyjezdzonych godzinach w poprzedniej szkole, a które wyszły podczas zajęć. Jeżeli szukacie profesjonalnej szkoły, gdzie na jazdach panuje mila atmosfera, ale rownież szczere i merytoryczne podejście instruktora - goraco polecam AKME! 🙂

google
5.0
Ola Pydzińska 26 marca 2023
google
5.0

Wyjatkowa szkola! Chcialbym od calego cerca podziekowac Maksymilianowi za wsparcie i dobre szkolenia. Po szkoleniu udalo mi sie zdac egzamin z pierwszego razu. Polecam na 100%

google
5.0

Nie może być inaczej jak tylko 5 gwiazdek. Punktualność, rzetelność, wiedza, świetne podejście do kursanta. Naprawdę gorąco polecam!

Justyna Polak 22 marca 2023
google
5.0

Profesjonaliści w każdym calu! Zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne poprowadzone z pełnym zaangażowaniem, a jednocześnie z mega luzem. Jeśli szukacie szkoły, która nauczy Was myśleć na drodze, a nie tylko zdać egzamin, i dzięki której jazda szybko stanie się dla Was przyjemnością, śmiało wybierajcie AKME!

google
5.0

Świetna szkoła, indywidualne podejście do klienta i eliminowanie wszystkich błędów. Naprawdę polecam : )

Alex 18 marca 2023
google
5.0

Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy AKME! Do ośrodka trafiłam po niemiłej przygodzie i wyjeżdżonych 30 godzinach w innej szkole. Już na pierwszych zajęciach dowiedziałam się więcej, niż podczas całego kursu, w poprzedniej szkole. Instruktor Michał prowadził zajęcia z dużym zaangażowaniem, a także w miłej atmosferze. Dzięki lekcjom z Michałem, jeżdżenie stało się przyjemnością, co doprowadziło do szybkiego zdania egzaminu państwowego. Jeżeli mogłabym wybrać jeszcze raz, to bez wątpienia byłaby to właśnie szkoła AKME!

Sylwia Szyszko 14 marca 2023
google
5.0

Świetni, profesjonalni i bardzo cierpliwi instruktorzy. Przyjazna i bezstresowa atmosfera zarówno na wykładach, jak i w czasie jazd. I, co najważniejsze, indywidualne podejście do każdego kursanta oraz zdane egzaminy! Myślę, że to najlepsza szkoła jazdy w Krakowie! Polecam! 😊

aleksandra Fiuk 11 marca 2023
google
5.0

Zdecydowanie polecam, Najlepsza Szkoła jazdy w Krakowie ❤️ Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Przede wszystkim Dziękuję Panu Michałowi za wyrozumiałość, cierpliwość i profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu. Zdane za pierwszym razem.

Oliwia M 9 marca 2023
google
5.0

Gorąco polecam OSK AKME. Nauka jazdy była dla mnie bardzo stresującym doświadczeniem ale atmosfera i wsparcie jakie dostałam w AKME sprawiły, że naprawdę polubiłam jezdzic i nie mogę się już doczekać kiedy zacznę jezdzic samodzielnie. Bardzo polecam wszystkim i jestem przekonana, że nie ma w Krakowie lepszej szkoły jazdy. Szczególne podziękowania dla Maksa za cierpliwość ale też za wsparcie i świetną atmosferę podczas jazd😉

Martyna Snopek 7 marca 2023
google
5.0

Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne, a zarazem przyjazne i wyrozumiałe podejście do kursanta ze strony wszystkich instruktorów ;))

mikbozek 1 marca 2023
google
5.0

Najlepszy ośrodek w Krakowie. Wysoki poziom kształcenia i dobre podejście do kursanta. Ogromnie polecam.

Łukasz Kmiecik 25 lutego 2023
google
5.0

Bardzo polecam, najlepsza szkoła!😍✨ Wszystko było zdane za 1 razem Szybki kontakt, indywidualne podejście, łatwe dopasowanie terminów☺️ Arek jeszcze raz dziękuje za mega fajna naukę i cierpliwość 🙈😌

Lena Shokola 25 lutego 2023
google
5.0

Zdane za drugim razem, bardzo mili instruktorzy, zawsze chętnie wszystko tłumaczyli w przystępny sposób

Weronika 18 lutego 2023
google
5.0

Super instruktorzy i bardzo pozytywne nastawienie do kursantów

Janusz Norek 17 lutego 2023
google
5.0

Bardzo polecam OSK AKME, bez wątpienia najlepszy ośrodek w Krakowie. Instruktorzy bardzo mili lecz wymagający. Na każde zajęcia przychodziłam z przyjemnością oraz uśmiechem na twarzy. Jestem przykładem osoby która przyszła bez żadnej wiedzy, a skończyła z pozytywnym egzaminem państwowym przy pierwszym podejściu. Serdecznie polecam:)

Wiktoria Bołba 16 lutego 2023
google
5.0

Szkolenie w OSK AKME to na pewno kurs dla każdego, kto obawia się, czy sobie poradzi za kierownicą. Gdybym miała w kilku słowach ocenić pracę instruktorów, to powiedziałabym, że jest to połączenie: kompetencji, otwartości, indywidualnego podejścia i..poczucia humoru. Czyli dokładnie tego, czego potrzeba, żeby nie tylko skutecznie opanować teorię, ale również, bezpiecznie i pewnie poczuć się na drodze.

Karina Grajcar 13 lutego 2023
google
5.0

Super szkoła. Każdy instruktor na najwyższym poziomie. Dostępność terminów i ogarnięty właściciel. Polecam. Zdane za pierwszym razem

SkillexPL 3 lutego 2023
google
5.0
Wercix 1 lutego 2023
google
5.0

Cieszę się, że uczyłam się tu i każdemu polecam! Szlam na kurs jazdy nie z postanowieniem zdać tylko z postanowieniem, ze muszę spróbować - zawsze miałam strach przed prowadzeniem pojazdu, a nauczyć się jeździć i pokonać strach przed jazda samochodem brzmiało jak niespełniane marzenie. I instruktorzy w AKME po prostu zrobili cudo - z pierwszego razu zdana teoria i praktyka, nie czuje żadnego załamania przed jazdą samochodem, polubiłam prowadzić samochód! Każdy instruktor jest super, jeździłam chyba z każdym, ale mój buddy - Maks „Junior” - zrobił maximum żeby pokonana droga nauki była przyjemnością a nie męka! Wielkie dzięki!

Mariya Mudryk 1 lutego 2023
google
5.0

Serdecznie polecam. Zdane za pierwszym razem dzięki profesjonalnemu podejściu do kursanta.😎

Julita Wolak 16 stycznia 2023
google
5.0

Bardzo zadowolona ze szkolenia. Bardzo dziękuję wszystkim. Iren😘😉

maga 12 stycznia 2023
google
5.0

Super się jeździło. Egzamin zdany. Dzięki🙏

Amadeusz Dubaj 11 stycznia 2023
google
5.0

Wspaniali instruktorzy, lekcje z nimi to przyjemność idąca w parze z dobrze przekazaną wiedzą praktyczną i teoretyczna. Polecam wszystkim, którzy chcą jeździć pewnie i bezpiecznie.

Gabrysia 10 stycznia 2023
google
5.0

Świetna szkoła jazdy, wszystko sensownie, rzeczowo oraz prosto wytłumaczone i super instruktorzy. Bez wątpienia można śmiało polecić Pozdrawiam Pana Arka

szymon tymek 7 stycznia 2023
google
5.0

Jeżeli jeszcze się zastanawiacie jaką szkołę jazdy wybrać to AKME jest zdecydowanie numerem 1. Grafik godzinowy indywidualny dostosowany do Kursanta. Jazdy w świetnej atmosferze z elementami stresu pozytywnego co działa bardzo mobilizująco. Po każdej lekcji dokładnie omawiane postępy, i elementy które należy szlifować intensywniej. Arek to Instruktor z prawdziwą pasją ,ogromną wiedzą który wykazał cię duża cierpliwością odpowiadając na każde najdrobniejsze pytanie . Diabeł tkwi w szczegółach - i na te wszystkie szczegóły był konstruktywny nacisk podczas nauki który nauczył przede wszystkim trzeźwego myślenia i dobrej oceny sytuacji z życia wziętych 🙂 Bardzo dziękuję Arkowi za wszystkie cenne wskazówki, porady i możliwość uczenia się na swoich błędach pokonując własne ograniczenia.

Agata Habura 4 stycznia 2023
google
5.0

Bardzo pozytywnie nastawieni instruktorzy, którzy uczą w sposób praktyczny, zawsze są chętni wszystko wytłumaczyć. Indywidualnie podchodzą do kursanta, zdecydowanie bezstresowa szkoła jazdy.

Monika Lasocha 23 grudnia 2022
google
5.0

Bez wątpienia Szkoła AKME to najlepsza szkoła do nauki prawy jazdy, jaką kiedykolwiek widziałem. Świetni instruktorzy, dzięki którym udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem i dodatkowo świetnie prowadzone wykłady teoretyczny, dzięki którym udało się uzyskać pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego również za pierwszym razem. Wszystkiego dobrego dla całej ekipy AKME. Bardzo gorąco polecam.

Nikodem Malec 13 grudnia 2022
google
5.0

Polecam bardzo serdecznie dzięki dodatkowym jazdom udało się zdać😁

DIONIX 12 grudnia 2022
google
5.0
Ania J. 8 grudnia 2022
google
5.0

Na początku muszę wspomnieć, że to była moja druga szkoła jazdy. Kiedy w pierwszej, po prawie 40h praktyki, nie potrafiłam na egzaminie wewnętrznym zawrócić na skrzyżowaniu, zrozumiałam że coś chyba nie jest ok. Bardzo zniechęciłam się i przez 3 miesiące nie jeździłam. Zdecydowałam się na jazdy w AKME i to chyba była najlepsza decyzja, żałuję że od razu do nich nie poszłam. Mogłabym zaoszczędzić tyle kasy, czasu i nerwów! Więc mam z czym porównywać. Po pierwsze, w AKME pracują świetne i bardzo profesjonalne instruktorzy. Nigdy nie było mnie potraktowano jako osobę "beznadziejną" 🙂 Naprzeciw, mi się wydaje że oni wierzyli we mnie bardziej niż ktokolwiek hehe. Jeździłam prawie ze wszystkimi ale najwięcej z Dominiką. Dzięki jej pozbyłam się strachu przed prowadzeniem samochodu. Jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze, bez stresu, nerwów, wszystko było bardzo dokładnie tłumaczono. Również jeździłam z Arkiem i Maksem i też było super. Od każdego czułam wsparcie no i ogólnie po prostu profesjonalizm. Jazdy trwają tyle ile mają trwać, łatwo się na nich umawia, można dobrać godziny najbardziej pasujące kursantowi. Bardzo pomaga omówienie wszystkich błędów i problemów po jazdach, podsumowanie. Wszystko było wytłumaczone tyle razy ile potrzebowałam. Chciało mi się iść na jazdy bo było po prostu świetnie i jeszcze z poczuciem humoru:) Najważniejsze jest to, że w tej szkole tak przygotowali mnie do egzaminu, że na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Poszłam i zdałam za PIERWSZYM RAZEM. Gdyby ktoś mi powiedział pół roku temu, że zdam ten egzamin, nigdy w życiu nie uwierzyłabym. Zdecydowanie jest to najlepsza szkoła w Krakowie. Zależy im żeby w pierwszej kolejności nauczyć Cię jeździć, no i, jako bonus, pomóc zdać ten egzamin. Czułam się tak, jakbym była jedynym najważniejszym kursantem na kursie:) Dziękuję serdecznie za to, że nauczyliście mnie jeździć i pomogliście w zdobyciu takiego wymarzonego prawa jazdy. Na początku jazd Maks powiedział: jazda samochodem jest prosta i musisz to zaakceptować. Taka jest prawda i to się sprawdza w AKME. Polecam więc szkołę każdemu kto chce bezstresowo nauczyć się prowadzić samochód. Dziękuję bardzo i życie powodzenia:)

Svitlana Kuzmenko 6 grudnia 2022
google
5.0

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że AKME to najlepsza szkoła jazdy. Po długiej przerwie przygotowali mnie do egzaminu tak, że jak na niego szłam, to w końcu czułam się pewnie. Szybkie terminy jazd, 100% uwagi instruktorów, wyrozumiałość, miła atmosfera, umiejętne przekazywanie wiedzy, stała kontrola samego szefa nad zadowoleniem i postępami - można tak wymieniać zalety cały dzień 🙂 Egzamin zdany, nauka czerpania przyjemności z jazdy nabyta - polecam bardzo!

Julia B 30 listopada 2022
google
5.0

Z całego serca polecam ośrodek szkoleniowy AKME, gdyż jest to naprawdę bardzo dobrze zorganizowana szkoła jazdy, świetni instruktorzy, bardzo cierpliwi ale jednocześnie wymagający, jazdy odbywają się w przyjemnej atmosferze, kontakt do właściciela jest naprawdę bezproblemowy. Wszystko poszło szybko i sprawnie i egzamin zdany za pierwszym razem;)

Zofia Kostecka 28 listopada 2022
google
5.0

Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Duży nacisk na poprawną i bezpieczną jazdę. Wiedza jest przekazywana w bardzo przystępny i jak najprostszy sposób, co skutkuje szybką nauką. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i zdecydowanie polecam każdemu komu marzy się prawo jazdy.

Magdalena Sulima 28 listopada 2022
google
5.0

Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Luźna atmosfera podczas nauki. Instruktorzy spokojnie tłumaczą wszystkie błędy i starają się nauczyć kursanta jak najlepiej jeździć.

AbuzzOrpheus 17 listopada 2022
google
5.0

Polecam szkole nauki jazdy AKME. Świetny kontakt z właścicielem oraz instruktorzy. Po długiej przerwie i dzięki Michałowi ( z nim najczęściej jeździłam 😉 ) udało się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem 🙂 Michał - Dzięki za cierpliwość 🙂 Arek - pamiętałam o kierunkowzkazach 😀 Polecam AKME wszystkim którzy się zastanawiają jaka szkołę wybrać. 🙂

Paulina Żyła 16 listopada 2022
google
5.0

Wszystko fajnie, super przygotowanie, instruktorzy mili i pomocni, zdane za pierwszym.

Wiktor 15 listopada 2022
google
5.0

Zdecydowanie polecam tą szkołę jazdy ;)) nie wyobrażam sobie trafić lepiej. Zaczynając od zajęć teoretycznych, które były mega ciekawe i bardzo dużo wiedzy wyniosłam właśnie z nich. Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne, to mogę z pewnością powiedzieć że każdy z instruktorów jest tam z powołania i z każdą cechą jaką powinien mieć- cierpliwy, wyrozumiały i z indywidualnym podejściem. Najbardziej wdzięczna jestem Maksowi L. , który byl moim prowadzącym instruktorem. Zadne zajęcia nie były dla mnie stresujące, a wręcz przeciwnie każdych następnych nie mogłam się doczekać. Wszystko zawsze zostawało mi wytłumaczone, na każde pytanie miałam odpowiedź i zostalo mi udzielone wiele cennych wskazówek które pomogły mi nauczyć się logicznego i samodzielnego myślenia na drodze. Wielkie dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość ;)) Jeśli miałabym wybrać szkołę jazdy drugi raz, ZDECYDOWANIE ponownie wybrałabym AKME ❤

Ola Jacewicz 3 listopada 2022
google
5.0

ZDECYDOWANIE polecam OSK AKME!!! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem potwierdza wysoki poziom tej szkoły! Maks na wykładach przekazał ogrooom wiedzy, tłumaczył jak zochować się w różnych sytuacjach drogowych i jak ułatwić sobie myślenie za kierownicą, co przydaje się w późniejszej jeździe. Dostęp do apki z pełną bazą pytań pomaga w nauce w każdym miejscu. Nie miałam Żadnego problemu z umówieniem się na zajęcia praktyczne. Miałam okazję jeździć z różnymi instruktorami i każdy wspaniale przekazywał swoją wiedzę i uwagi nie tylko pod egzamin, ale też na późniejszą samodzielna jazdę. Ich uwaga jest w pełni skupiona na kursancie a po zajęciach omawiają błędy i na co powinnam zwrócić większą uwagę. Jazdy prowadzone są w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Nauka jazdy z nimi stała się czystą przyjemnością, a nie tylko nudnym obowiązkiem.Organizacja jazd oraz pomoc w formalnościach i pełne wsparcie przez cały kurs aż do uzyskania prawa jazdy jest na najwyższym poziomie! Zadania na egzaminie nie były żadnym zaskoczeniem. Gorąco polecam osk akme! Są najlepsi w tym co robią!

wiktoria cichy 3 listopada 2022
google
5.0

Polecam AKME z całego serduszka! Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta 🙂

Veronika Marchuk 2 listopada 2022
google
5.0

czuć od pierwszego telefonu profesjonalizm interesują się kursantem trafiłam na jazdy do Arka zdałam za pierwszym razem. Uczą myślenia na drodze. Gorąco polecam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Kinga Korolczuk 29 października 2022
google
5.0

Polecam, egzamin zdałem

Olek Kelo 29 października 2022
google
5.0

Bardzo polecam! Instruktorzy bardzo cierpliwi i wyrozumiali, atmosfera na jazdach zawsze była przyjemna. Wykłady teoretyczne były prowadzone w sposób ciekawy, nie było nudno i chciało się słuchać a merytorycznie tez niczego nie brakowało. Organizacyjnie tez wszystko sprawnie funkcjonowało - jeśli czegoś potrzebowałam, zawsze starano mi się pomóc. Egzamin zdany za pierwszym razem 🙂

Kaja Wojtal 29 października 2022
google
5.0
Kuba Panek 19 października 2022
google
5.0

Bardzo polecam wszystkim początkującym kierowcom, spokojna atmosfera, mili, cierpliwi i profesjonalni instruktorzy, każdy manewr szczegółowo omawiany tak jak każda jazda, bardzo pomocne wskazówki, nacisk nie tylko na jazdę pod kątem egzaminu, ale także na samodzielną jazdę w przyszłości. Szczerze polecam i dziękuje za cały poświęcony czas, cierpliwość i miłą atmosferę!

Małgosia Chwała 18 października 2022
google
5.0

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie! Profesjonalni instruktorzy z indywidualnym podejściem do kursanta, wymagający i jednocześnie bardzo ludzcy z wielkim poczuciem humoru. Nie mogłam trafić lepiej, a mój przypadek nie należał do najłatwiejszych. Jeśli ja zdałam za pierwszym razem, to z pomoca AKME może się to udać naprawdę każdemu. Dominika i Artur jesteście najlepsi! Bardzo Wam dziękuję za ogrom cierpliwości, stawianie mnie do pionu i wiarę - bez Was by mi się to nie udało. Jazdy z AKME zawsze były przyjemnością i trochę mi żal, że to już koniec 😉

Gosia Zielinska 16 października 2022
google
5.0

Świetna szkoła rzetelnie przygotowująca zarówno teoretycznie jak i praktycznie, nie tylko do egzaminu, ale również do późniejszego bycia kierowcą. Bardzo dobry kontakt z instruktorami- każdy przekazuje cenne rady i wskazówki. Serdecznie polecam!

Rybosom47 16 października 2022
google
5.0

Bardzo polecam AKME, instruktorzy mili i profesjonalni, dobrze się z nimi współpracuje. Przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego jest rewelacyjne. Samochody na których ćwiczyłem były w świetnym stanie więc nie było problemów typu wytarte czy ślizgające się sprzęgło. Ogólnie bardzo polecam i pozdrawiam wszystkich z osk AKME.

Oskar Jan 14 października 2022
google
5.0

Z całego serducha polecam AKME!! Lepszego przygotowania nie mogłam sobie wyobrazić. Na każdych jazdach panowała miła atmosfera. Wszystkie manewry były dobrze tłumaczone i ćwiczone wiele razy. Duży plus za cierpliwość, bo tego obawiałam się idąc na pierwsze jazdy (a jak się okazało nie potrzebnie). Cały kurs na pewno będę dobrze wspominać, ponieważ dzięki niemu polubiłam jazdę samochodem!❤️

Ola Leszczak 12 października 2022
google
5.0

10/10 😎

Tomasz Bartłomowicz 11 października 2022
google
5.0

Super szkoła jazdy, profesjonalne podejście do kursantów, bardzo ludzkie i luźne. Jednak to co jest najlepsze to fakt, że "luz" nie wpływa na obniżenie poziomu kursów. Mimo swobody w dobieraniu godzin jazdy, wykładów itp. AKME faktycznie uczy jak zdawać nie tylko egzaminy, ale jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Polecam serdecznie każdemu! 🙂

Emil Marzec 11 października 2022
google
5.0

Świetna szkoła jazdy! Indywidualne podejście. Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy. Polecam wszystkim!

google
5.0

Świetna szkoła! Instruktorzy mają cierpliwość godną podziwu! Wszyscy są zaangażowani w cały proces szkolenia kierowców i szczerze są zainteresowani egzaminem kursantów. Udało się wam przeszkolić recydywistkę 😉 POLECAM!

Ewelina Gruszczak 1 października 2022
google
5.0

Świetna szkoła jazdy i super ludzie. Bardzo polecam Dominikę, z którą jeździłam i Michała, z którym miałam tylko raz jazdy, ale też jego wskazówki były bardzo pomocne. Po kursie zrobionym w innej szkole, pierwszym niezdanym egzaminie i 8 miesiącach przerwy w jeżdżeniu zaczynałam w zasadzie od początku. Dzięki jeżdżeniu z Dominiką nabrałam pewności i sprawności, ale też przestałam myśleć, że zdanie egzaminu w krakowskim MORDzie to mission impossible. AKME ma świetne statystyki zdawalności (od początku działalności na poziomie ponad 50%)– i to nie jest tylko liczba na papierze, ale sukces ich świetnego podejścia, wiedzy i umiejętności efektywnego uczenia. Są bardzo konkretni, rzeczowi, rzetelni i profesjonalni. Bardzo mi się podobał też sposób zarządzania i komunikacji w AKME: przypomnienia smsem o jazdach, sposób umawiania jazd, bardzo pomocne podsumowania po każdej jeździe, szybkie i skuteczne informowanie i reagowanie na sytuacje, a także odczuwalna troska o klienta i autentyczne zaangażowanie. Wiedzą co robią i co dokładnie jest potrzebne, żeby zdać egzamin. Dominika zwracała mi uwagę na szczegóły, które są ważne dla egzaminatorów i co chyba najważniejsze – w sytuacjach stresujących na drodze dostawałam od niej pełne wsparcie, co sprawiło, że mogłam nabrać pewności i nauczyłam się spokojnie reagować. To z kolei zaprocentowało na egzaminie i pomogło mi zachować spokój w trudnej sytuacji. Po wyjeżdżeniu z Dominiką 15h jazd zdałam za pierwszym podejściem. Długo szukałam dobrej szkoły jazdy, wybrałam AKME ze względu na imponujące, jak na Kraków, statystyki zdawalności, a teraz po sprawdzeniu ich w praktyce – polecam w 100%.

Marta Marzec 24 września 2022
google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy to tylko AKME 🥰☺️Wspaniali i cierpliwi instruktorzy są świetni ☺️☺️Miła atmosfera, wspaniałe przygotowanie do egzaminu❗ Polecam tylko AKME ☺️

Mari Ta 24 września 2022
google
5.0

AKME to najlepsza szkoła do jakiej mogłam trafić! Wykłady prowadzone były profesjonalnie i bardzo ciekwie. Kursanci byli angażowani w zajęcia i dzięki temu wiele się z nich można było nauczyć. Przez co zdanie teorii było proste. Jeśli chodzi o jazdy, była to dla mnie po prostu niezła frajda. Instruktorzy są cierpliwi i na spokojnie wszystko tłumaczą, przekazują najważniejsze informacje by móc swobodnie i poprawnie poruszać się po drodze. Przede wszystkim jest cudowna atmosfera i nigdy nudy nie było. Jeździłam w sumie ze wszystkimi i z każdym jeździło mi się wspaniale. Nie ma nic do zarzucenia. Dzięki nim udało mi się zdać praktykę i nie było z nią problemu. Więc jeśli chodzi o wybór szkoły, to jest to najlepsza opcja z możliwych! Bardzo dziękuję Maksowi i całej załodze!

Patrycja Siuta 20 września 2022
google
5.0

Polecam AKME z całego serduszka! Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta 🙂 W trakcie zajęć każdy manewr jest dokładnie omawiany, a popełniane błędy na bieżąco korygowane. Dodatkowo każde zajęcia kończą się dokładnym omówieniem wszystkiego, dzięki czemu przygotowują nie tylko do zdania egzaminu ale też do samodzielnej mądrej jazdy. Dziękuję bardzo Maksowi za stała pomoc i kontakt dzięki którym mogłam przejść przez cały ten proces bezstresowo. Dziękuję też najlepszemu instruktorowi Maksowi 'Juniorowi' który nauczył mnie wszystkiego, cierpliwie odpowiadał na miliony pytań i sprawił że jazda stała się przyjemnością. Zdane za pierwszym o czym nawet nie marzyłam zaczynając kurs 🙂 Dziękuję chłopaki, jesteście wspaniali ❤️

Marta Zalewska 16 września 2022
google
5.0

Polecam każdemu z całego serca. To była moja druga szkoła w której się uczyłam jeździć i szczerze żałuję, że nie trafiłam do was wcześniej! Instruktorzy przemili, profesjonalni, widać ze uczą z pasją. Największe podziękowania dla Arka i Michała - Dziekuje chłopaki za wsparcie w dążeniu po prawo jazdy i za te kilka godzin spędzonych razem❤️ To dzięki wam się udało.

San Dab 12 września 2022
google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Jazdy doszkalające super bardzo pomocne w zdaniu egzaminu. Profesjonalni i pomocni instruktorzy. Polecam z całego serca AKME wszystkim.

Joanna Szczepka 7 września 2022
google
5.0

Trafiłam do tej szkoły jazdy z polecenia i absolutnie nie żałuję. Zajęcia przeprowadzane są w miłej atmosferze i wszystko jest dokładnie tłumaczone. Instruktorzy wykazują się pełnym profesjonalizmem, a na każde postawione pytanie dostawałam satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Serdecznie polecam wszystkim przyszłym kierowcom!

Maria Jawień 7 września 2022
google
5.0

Polecam wszystkim szkołę AKME, najlepsi instruktorzy dzięki którym zdalam oraz świetna atmosfera podczas jazdy

google
5.0

Bardzo polecam tą szkołę jazdy! Mili instruktorzy, którzy profesjonalnie przygotowali mnie do egzaminu i dzięki nim zdałem za pierwszym razem😊

Piotr Bednarski 3 września 2022
google
5.0

Do AKME trafiłam z polecenia i teraz ja każdemu serdecznie polecam! Podczas jazd panuje bardzo miła atmosfera, instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali. Zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne odbywały się bardzo profesjonalnie i pod żadnym pozorem nie były nudne. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdane za pierwszym razem B)

Ula Rogus 2 września 2022
google
5.0

Z czystym sumieniem polecam OSK AKME. Miła, luźna atmosfera przeplatana konstruktywnymi i cennymi uwagami. Po każdej jeździe wszystko omawiane było z instruktorem, a każda trudniejsza sytuacja analizowana była na tablecie, co dla kogoś z moją marną orientacją w terenie było niezastąpione 😅 Żadne zadanie na egzaminie nie bylo dla mnie zaskoczeniem. W trakcie jazd miałam możliwość poznać trasy egzaminacyjne, ale podczas przekazywania wiedzy praktycznej nacisk kładziony był nie tylko na zdanie egzaminu, ale również na naukę jazdy w codziennym ruchu drogowym. Indywidualne podejście do kursanta pomogło mi odnaleźć się za kierownicą, a wsparcie instruktorów umożliwiło mi bezstresową jazdę po mieście. Chiałam podziękować moim instruktorom: Michałowi, Maksowi oraz Maksowi Jr. 😉

Renata Cichocka 26 sierpnia 2022
google
5.0

Bardzo polecam szkołe jazdy AKME!! Zajęcia teoretyczne i praktyczne są profesjonalnie i ciekawie prowadzone. Instruktorzy są super, starają się jak najlepiej wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Super atmosfera, wspaniali ludzie i profesjonalna usługa. OSK AKME to był mój najlepszy wybór! Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują!! Dziękuję wszystkim za wspaniałą współpracę i cudowne chwile <33

Agnieszka Zielińska 24 sierpnia 2022
google
5.0

Chciałbym podziękować zespołowi tej szkoły nauki jazdy. Jestem z Białorusi. Ale znaleźli właściwe podejście nawet do obcokrajowca. I zdałam za pierwszym razem Egzamin telretyczny i praktyczny! Dziękuję bardzo!

google
5.0

Wspaniała szkoła jazdy, prezentująca wysoki poziom nauczania. Cierpliwi, kompetentni i mega przyjaźni instruktorzy! Do AKME trafiłam 10 lat po ukończeniu kursu w innej szkole jazdy i oblaniu kilku egzaminów praktycznych. Skorzystałam z zajęć uzupełniających, które były realizowane na zmianę z trzema różnymi instruktorami (pozdrawiam wszystkich instruktorów serdecznie :)) Każdy z nich przekazywał wiedzę w jasny i zrozumiały sposób. Na koniec każdego spotkania omawiane było to co robiliśmy, co można poprawić i na co zwracać uwagę. Na jazdach panowała przyjazna i swobodna atmosfera, ale równocześnie instruktorzy byli wymagający i starali się nauczyć mnie nie tylko zdać sam egzamin, ale myśleć za kierownicą i prowadzić bezpiecznie. Egzamin oczywiście zdany i każdemu z całego serca polecam robienie kursu w AKME!

Klaudia Gazarkiewicz 16 sierpnia 2022
google
5.0

Wybierając tą szkołę jazdy ,sugerowałam się Waszymi opiniami i muszę przyznać ,że był to strzał w dziesiątkę .😃 Bardzo chciałam podziękować Panu Maksowi ,który przygotował mnie do egzaminu teoretycznego oraz za ogrom przekazanej wiedzy . Gdy zaczynał jazdy bardzo się bałam ,że trafię na mało sympatycznego i niewyrozumiałego instruktora ,ale w AKME nie ma to miejsca !!! Wszyscy instruktorzy z którymi jeździłam, byli bardzo cierpliwi i sympatyczni . Szczególnie chciałam podziękować Michałowi ,dzięki któremu jazda stała się dla mnie o wiele mniej skomplikowana oraz za to ,że wszystko co jest ważne na egzaminie praktycznym zostało mi wytłumaczone na 110% jak i również za pozbawienie mnie wątpliwości ,że może mi się nie udać i ogromnie jestem mu za to wdzięczna . Jeszcze raz dziękuje wszystkim z AKME ,którzy przyczynili się do mojego sukcesu ,którym było zdanie prawa jazdy za 1 razem oraz za przygotowanie do samodzielnej jazdy.

Natalia Mielecka 13 sierpnia 2022
google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy! Zdecydowałam się na jazdy doszkalające. Chciałam odświeżyć prawko i odważyć się jeździć po Krakowie. Udało się! Atmosfera na zajęciach super. Instruktorzy z powołania! Polecam i jeszcze raz polecam! 😉

Ewelina Maciaszek 13 sierpnia 2022
google
5.0

Co tu dużo mówić, zdałem prawko dzięki im polecam AKME każdemu.

Damian Kkk 5 sierpnia 2022
google
5.0

Gdyby można było dodać miliard gwiazdek i iść dla nich po gwiazdkę z nieba, poszłabym. Cudotwórcy. Polecam każdemu kto się boi, waha, chce byc dobrym, bezpiecznym kierowcą. Dzięki jazdą doszlakajacym zdobyłam wymarzone prawo jazdy. W pewnym momencie w życiu nie wiedziałam co kogo mam się zwrócic o pomoc, żeby nauczyc się jeździc. Nie zaluje ani jednej wydanej złotówki na jazdy doszkalajace. Pomógł mi Michał, z którym każda spędzona godzina była niezwykła frajda, ale ogromną dawką wiedzy. Co ważne, skorygował moje złe nawyki i pokazał takie triki, że jak wychodziłam po dwóch godzinach z samochodu nie wiedziałam jak się nazywam 😀 Walcie o swoje marzenia zawsze, nigdy się nie poddawajcie. Oni mi pomogli i sprawili, że euforia z tego, że pokonałam coś co wydawało mi się niemożliwe nie opuści mnie do końca życia. Dziękuję ❤️

Ewelina Krzeczek 30 lipca 2022
google
5.0

Bez wątpliwości AKME jest najlepszą szkoła jazdy w Krakowie! Teorie i praktykę udało się zdać za pierwszym podejściem, jest to nasz wspólny sukces z każdym z tych cudownych instruktorów AKME! Zajęcia z teorii i praktyki prowadzone na najwyższym poziomie! Zajęcia teoretyczne prowadzone przez Maksa były bardzo ciekawe, przekazywał nam ogrom swojej wiedzy i profesjonalizmu. Jeździłam głównie z Arkiem i Michałem i to im zawdzięczam to, że zdałam egzamin. Dziękuję za wyjaśnienia najmniejszych szczegółów, za cierpliwość. Uczyli mnie nie tylko do egzaminu, ale do samodzielnej jazdy w życiu. Są najlepsi i z całego serca polecam tych instruktorów! Z Michałem natomiast miałam jazdy głównie na początku i to z nim tak pokochałam jazdę samochodem, będę bardzo tęsknić za naszymi zajęciami, dziękuję za cenne rady, za wiarę we mnie i wsparcie, i za tą fajną atmosferę podczas jazd! To nie pięć gwiazdek musi być dla tej szkoły jazdy, tylko milion, bo to naprawdę był najlepszy wybór w moim życiu! Dziękuję każdemu z was! Polecam z całego serca!!

Lena Mukomel 30 lipca 2022
google
5.0

Od całego serca polecam tą szkołę! Po kursie prawa jazdy w innej szkole, 2 nieudanych podejściach do egzaminu państwowego oraz straconej wiary, w końcu trafiłam w dobrą szkołę oraz dobre ręce! W ciągu tylko 4 dodatkowych jazd udało się dowiedzieć dużo nowych rzeczy, nabrać się pewności siebie a przede wszystkim prowadzenia pojazdu. Serdecznie polecam tą szkołę, bardzo nowoczesne podejście oraz mega cierpliwi instruktorzy którym zależy na tym by każdy kursant się nauczył na swoich błędach oraz poczuł się pewnie za kierownicą w każdej sytuacji. Dodatkowo dodam o elastyczności terminów, wygodnej lokalizacji oraz super cenie za taki ogrom wiedzy 🙂

google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy na świecie. Szkoła została mi polecona przez kilka osób na jednej z prywatnych grup na Facebooku. Absolutnie nie zawiodłam się! Jako jedni z niewielu prowadzą jazdy doszkalające, niewielu instruktorów się tego podejmuje, ponieważ bardzo trudno jest zmienić błędy i nawyki osób, które albo nie jeździły przez bardzo długi czas albo źle były nauczone w przyszłości. Maks to niesamowity człowiek. Ma niesamowite doświadczenie; jest czynnym strażakiem, więc widział to i owo na drogach, widział do jakich tragicznych wypadków może doprowadzić niewiedza kierowcy i błędy popełniane na drogach. Uczy jazdy z głową, uczy logicznego myślenia! Jeżeli myślicie, że nie można nauczyć kogoś logicznego myślenia to jesteście w błędzie! Niezwykła cierpliwość instruktora, konkretne przykłady, dokładne omawianie każdej lekcji, poczucie humoru potrafi wyprowadzić na prostą każdego niedzielnego kierowcę.

google
5.0

Wybrałam AKME i był to strzał w dziesiątkę 🙂 Miałam okazję jeździć z różnymi instruktorami i od każdego z nich uzyskałam cenne wskazówki, które doprowadziły mnie do zdania egzaminu na prawo jazdy. Mogę szczerze powiedzieć, że byłam pod bardzo dobrą opieką podczas nauki jazdy, a wszystko przebiegało w bardzo pozytywnej, przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

Martyna Hatys 5 lipca 2022
google
5.0

Serdecznie polecam!!! Instruktorzy są bardzo mili, cierpliwi i profesjonalni, dzięki czemu zajęcia praktyczne i teoretyczne odbywają się w przyjemnej atmosferze i dają dużo frajdy. Jazdy z nimi były prawdziwą przyjemnością. Pan Maksymilian stworzył świetnie zorganizowany i przeprowadzony z dużym zaangażowaniem kurs. Zawsze można było liczyć na jego pomoc z każdym problemem w czasie trwania kursu. Bezdyskusyjnie najlepsza szkoła jazdy, jaką można wybrać. 😊 Tak jak wielu moich znajomych jestem bardzo zadowolony, że wybrałem OSK AKME.

google
5.0

Polecam zdane za 1

Dax O 27 czerwca 2022
google
5.0

Szczerze polecam. Dzięki podejściu, radom i cierpliwości Dominiki udało się zdać za pierwszym razem! 🙂

Zosia 14 czerwca 2022
google
5.0

Z calego serca polecam szkole jazdy AKME. Moja najlepsza z najlepszych instruktorek była p. Dominika Która z czystym sumieniem mogę każdemu polecić. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze i wszystko było jasno wytłumaczone. W końcu po wielu próbach i stresie udało się zdać egzamin na prawo jazdy ; )))

Kinga Janiszyn 13 czerwca 2022
google
5.0

Polecam ten ośrodek! Pełen profesjonalizm i super podejście instruktorów. Ciepliwość i pomoc w doszkoleniu w bardzo bezstresowej, przyjemnej atmosferze 🙂 bardzo dobry, szybki kontakt. Polecam!

karolina myćka 12 czerwca 2022
google
5.0

Bardzo polecam tą szkołę. Gdybym musiała wybierać drugi raz, to znowu wybrałabym AKME. Nauczyłam się nie tylko jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak jeździć. Niesamowite podejście do kursanta na każdym etapie szkolenia, a nawet już po zdaniu. Wykłady prowadzone w bardzo ciekawy sposób, tak że człowiek nie zasypiał jak to zwykle bywa. Podczas nauki praktycznej, instruktorzy bardzo spokojni i opanowani. Miałam przyjemność jeździć głównie z Dominiką, która wszystko dokładnie wyjaśniała. Po skończonej jeździe również cała lekcja była dokładnie omawiana, to bardzo pomagało. Nauka u takich ludzi to czysta przyjemność. Myślałam, że moja przygoda z nauką jazdy tutaj potrwa dłużej, ale cóż udało się zdać za pierwszym razem. Jeszcze raz bardzo polecam!

Dominika Leśniak 12 czerwca 2022
google
5.0

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie! Świetni instruktorzy, wspaniała atmosfera, pełna profeska. Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu. Serdecznie polecam!

jarek wieczorek 7 czerwca 2022
google
5.0

Polecam gorąco bezkonkurencyjny Ośrodek Szkolenia Kierowców!! Do AKME trafiłam po skończonym kursie w innej szkole jazdy, ale tak naprawdę tutaj nauczyłam się jeździć. Dzięki profesjonalnemu podejściu, ogromnej wiedzy i CIERPLIWOŚCI 🙂 oraz pełnemu zaangażowaniu instruktorów, którzy nie zwątpili we mnie ani na chwilę i motywowali do samego końca, pozbyłam się złych nawyków wyuczonych w poprzednim ośrodku i zdobyłam upragnione prawo jazdy. Maks, Arek, Dominika jesteście najlepsi! 🙂

Anna Kwiatkowska 7 czerwca 2022
google
5.0

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm, świetna organizacja a instruktorzy na medal. Chyba nie można trafić na lepszych instruktorów niż Arek i Michał, z którymi jeździłam. Cierpliwi, dokładni, konkretni, otwarci na wszelkie pytania i wątpliwości, uczą jeździć z głową, dają cenne wskazówki, a przy tym stwarzają rewelacyjną atmosferę, przez co jazda staje się przyjemnością, a z nimi ciężko się później rozstać 🙂 Dzięki jeszcze raz Panowie!

Gabriela Mazur 5 czerwca 2022
google
5.0

Serdecznie polecam OSK AKME, instruktorzy są pomocni i wyrozumiali ale też wymagający. Bardzo indywidualne podejście do kursanta, instruktorzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze szczegóły i pomagają w ich dopracowaniu 🙂

Julia J 4 czerwca 2022
google
5.0

Najlepsza Szkoła Ever ! 🙂 dziękuję z całego serca zespołowi AKME, zrobiliśmy na prawdę dobrą robotę, bardzo dużo się nauczyłam i na pewno nie tylko pod egzamin, jak się robi w większości szkół. Jestem bardzo zadowolona że skorzystałam z usług tej szkoły, zdobyłam dużo doświadczenia bez stresu, każde zajęcie odbywało się mega pozytywnie i profesjonalnie. Bardzo Polecam, przyjdzcie do AKME i zdajcie egzamin państwowy łatwo i bezboleśnie:)

Yana Halevko 30 maja 2022
google
5.0

Profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Instruktorzy każdy manewr dokładnie tłumaczą oraz korygują błędy. Dodatkowo zawsze można liczyć na przyjemną atmosferę na zajęciach :). Ta szkoła jazdy uczy myślenia na drodze, a także świetnie przygotowuje do egzaminu, czego potwierdzeniem jest zdany przeze mnie egzamin za pierwszym razem. Polecam tą szkołę jazdy z całego serca!

Krzysiek Jaszcz 26 maja 2022
google
5.0

Pełen profesjonalizm, polecam

Kacper Polanski 17 maja 2022
google
5.0

Brałem u nich jazdy doszkalające po niezdanym egzaminie, ogólnie atmosfera super, dobrze uczą i tłumaczą, Oczywiście po jazdach egzamin już zdany 😉

google
5.0

Z całego serca polecam OSK AKME! Zarówno wykłady jak i jazdy są prowadzone w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Instruktorzy są bardzo mili, cierpliwi i wyrozumiali ale też wymagający, ponieważ chcą nauczyć nas jak myśleć na drodze, abyśmy później jeździli przede wszystkim bezpiecznie. Po każdych zajęciach zajęciach praktycznych instruktor omawia co poszło nam dobrze, oraz to nad czy musimy jeszcze popracować. Wszystkie formalne sprawy jakie musimy podjąć aby uzyskać prawo jazdy są dokładnie omawiane dzięki czemu ja o niczym nie zapomniałam. Jeszcze raz gorąco polecam tą szkołę jazdy.

Natalia Kocel 11 maja 2022
google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie! Zajęcia z teorii były ciekawe i przekazały mi odpowiednią wiedzę. Instruktorzy bardzo dobrze i indywidualnie podchodzą do kursanta oraz nie wywierają presji. Wszystko zostało mi dobrze wytłumaczone. Zdecydowanie polecam!!!

Paulina Antos 11 maja 2022
google
5.0

Super instruktorzy, bardzo dobrze przygotowują do egzaminów. Polecam pana Arka 😉

google
5.0

Zdecydowanie polecam ten ośrodek! Wszyscy instruktorzy mają rewelacyjne podejście do kursanta, cierpliwie wszystko tłumaczą, widzą w czym kursant ma problemy i pomagają w ich rozwiązaniu. Zależy im zarówno, żeby kursant zdał egzamin, jak i na tym, żeby po prostu umiał jeździć zgodnie z zasadami ruchu, zdecydowanie, płynnie, itd. Samochody są w idealnym stanie, więc tutaj też zdecydowanie duży plus. Mam porównanie, bo wcześniej robiłam kurs w innym ośrodku, gdzie niewiele się nauczyłam.

Alicja Dyląg 9 maja 2022
google
5.0

Opinia jak najbardziej 5-cio gwiazdkowa, ze względu na jakość świadczonych usług. Zajęcia teoretyczne odbywają się z zaznaczeniem bardzo istotnych szczegółów, które ułatwiają zdanie egzaminu państwowego teoretycznego. Ze strony instruktorów pełen profesjonalizm, merytoryczność, cierpliwość oraz wyrozumiałość w stosunku do kursanta. Wszystko jest w każdym calu dokładnie tłumaczone. Oprócz samego przygotowania do egzaminu państwowego praktycznego, duży nacisk stawiany jest na technikę i umiejętność jazdy oraz myślenie na drodze. Jeżeli chodzi o kontakt i ustalanie wszelkich terminów, wszystko odbywa się z pełnym profesjonalizmem. Poza tymi czynnikami warto zaznaczyć, że atmosfera w drużynie AKME jest niesamowita, przez co można poczuć się komfortowo podczas zajęć, bez zbędnego stresu, który na samej drodze jest już wystarczający. Co tu dużo mówić.... Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym podejściem... Nic dodać nic ująć. Polecam! 🙂

Patrycja De 27 kwietnia 2022
google
5.0

Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Zajęcia prowadzone były bardzo profesjonalnie, a nabyte podczas nich umiejętności pozwoliły zdać egzamin za pierwszym razem. AKME to dobry wybór!

Grzegorz 27 kwietnia 2022
google
5.0

Polecam!!! Super atmosfera i świetni instruktorzy. Wszystko zdane za pierwszym razem.

Maja O 26 kwietnia 2022
google
5.0

Najlepsza Szkoła Ever ! 🙂 Instruktorzy z tej szkoły zrobili na prawdę dobrą robotę ucząc mnie przed egzaminem państwowym. Super podejście do nauki. Jestem mega zadowolony że skorzystałem z usług tej szkoły. Doświadczenie instruktorów i ich podejście do nauki czynią jazdy bezstresowe i zrozumiałe. No Najlepsza Szkoła EVER ! :). Dzięki tej szkole zrozumiałem zachowania na drodze i zostałem genialnie przygotowany do egzaminu który zdałem. Szczególne podziękowania dla pani Dominiki gdyż to ona mnie wszystkiego nauczyła i jest genialna w tym co robi :). Ogromna pomoc która płynie z tej szkoły na każdym kroku. Bardzo Polecam ! 🙂

Mza 123 17 kwietnia 2022
google
5.0

Profesjonalne podejście i przyjemna atmosfera. Instruktorzy szczegółowo tłumaczą dane manewry i korygują nawet najmniejsze błędy. Kurs uczy samodzielności i myślenia za kierownicom, jednocześnie doskonale przygotowując uczestników na egzamin, który udało mi się zdać za pierwszym razem. Szczerze polecam tę szkołę jazdy.

Michał Jasik 15 kwietnia 2022
google
5.0

Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, nacisk na logiczne myślenie jasno wytłumaczone zagadnienia i rozwiewanie wątpliwości przez instruktorów. Kilku instruktorów co daje możliwość od każdego zdobyć cenne wskazówki i uwagi. Na koniec jazdy dostajesz feedback co było dobrze a nad czym musisz popracować. Omawiają skrzyżowania, ronda itd. Z pomocami dydaktycznymi na tablecie co pomaga zrozumieć który pas kiedy zająć. Bardzo cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy aczkolwiek wymagający, bardzo miła atmosfera. Naprawdę zależy im żeby kursant umiał jeździć i zdał egzamin. Uczą tak dobrze, że z każdą jazdą mniej sie bałam jeździć. Mam porównanie bo kurs robiłam w innym ośrodku i nie wiele sie nauczyłam i nie czułam sie pewnie za kierownicą i nikt nie zwracał uwagi na moje błędy i złe nawyki - instruktorzy Akme (Michał, Dominika, Arek i Maks) pomogli mi poprawić umiejętności i technikę jazdy, właściwie to mnie wszystkiego nauczyli 😅 za co zawsze bedę im wdzieczna. Egzamin zakończony sukcesem 😃 polecam

Asia G 14 kwietnia 2022
google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy, na jaką trafiłam - wspaniali instruktorzy, ogromnie cierpliwi i tłumaczący każde trudne miejsce, skrzyżowania, ronda w Krakowie. Bardzo podobało mi się to, że po każdej jeździe na bieżąco były omawiane moje błędy i postępy - zdecydowanie pomogło mi to w późniejszych jazdach. Zdobyłam nie tylko ogromną wiedzę, praktyczne umiejętności ale także pewność siebie za kierownicą, której zdecydowanie mi brakowało i za to serdecznie dziękuję! Kontakt z biurem i możliwości ustalenia jazd - również najlepsze na jakie trafiłam: aż czuć, że każdemu zależy na poszczególnych kursantach i na zdaniu przez nich egzaminu. Polecam absolutnie każdemu, kto planuje zdawać prawo jazdy - tylko AKME!

Weronika Kałka 12 kwietnia 2022
google
5.0

Ten OSK jest super !) Zaliczyłem egzamin za pierwszym razem! Zadbane samochody i kompetentne instruktorzy . Polecam !

ProtectrPrime 11 kwietnia 2022
google
5.0

4 godziny z Arkiem przygotowały mnie lepiej do egzaminu praktycznego, niż cały kurs w innej szkole jazdy.

Stanisław 8 kwietnia 2022
google
5.0

Trafiłam do akme z innego osk, który nie spełnił moich oczekiwań. Jazdy dodatkowe w akme pomogły,a tak naprawdę umożliwiły zdanie prawka 😉 Przemiła Pani Dominika zwracała uwagę na najtrudniejsze miejsca w Krakowie a Pan Maks bardzo mi pomógł z terminami na egzamin .Dostałam ogromne wsparcie i dlatego mi się udało ♥️

Klaudia Wiecha 8 kwietnia 2022
google
5.0

Profesjonalne i personalne podejście do każdego kursanta. Ekipa fantastyczna atmosfera również. Dużo się nauczyłem zdałem wszystko za 1 podejściem polecam każdemu

Jędrzej Motyka 8 kwietnia 2022
google
5.0

Absolutnie bezkonkurencyjny ośrodek nauki jazdy👍👍👍Polecam wszystkim gorąco! A mam porównanie, ponieważ swoją przygodę z samochodem rozpoczęłam w przeciętnej krakowskiej "masówce"... tutaj możecie liczyć na profesjonalne, cierpliwe i bardzo rzetelne podejście, świetną atmosferę oraz instruktorów z powołania, którzy szczerze i w sposób niebanalny przekazują swoją wiedzę! To w tej szkole pozbyłam się złych nawyków wyuczonych w poprzednim ośrodku - także na egzamin mogłam pójść spokojna, a wyjść z niego radosna:). Dziękuję serdecznie Maksowi, Michałowi i Arkowi, którym w głównej mierze zawdzięczam zdany egzamin! Jesteście świetni!

Anna Haecker 2 kwietnia 2022
google
5.0

Szczerze polecam osk AKME. 🚘 Wszyscy instruktorzy mili i profesjonalni, z bardzo dobrym podejściem do kursanta. Uczą przede wszystkim myślenia na drodze😉

Roxana Biel 28 marca 2022
google
5.0

Super szkolenia od strony toeretycznej jak i praktycznej. Do tego świetni ludzie i przyjazna atmosfera! Cieszę się że wybrałam tą szkołę bo dzięki zaangażowaniu i cierpliwości instruktorów nie miałam żadnych problemów i egzamin państwowy zdany za pierwszym podejściem! 😄😄😄 POLECAM!!!

Klaudia Wąsik 26 marca 2022
google
5.0

Najlepsza szkola nauki jazdy jaka tylko może być. Każdy z instruktorów jest pomocny i odpowie na nurtujące pytania. Przyjemna atmosfera, duża wiedza i doświadczenie jeśli chodzi o pracę z osobami uczącymi się na kierowców. Wszystko zdane za pierwszym co jest duża zasługa tej szkoły 😇😊

Julia Wypych 15 marca 2022
google
5.0

Polecam, instruktorzy kompetentni, zaangażowani i mili. Zdalem za pierwszym razem!

Adrian Pytlik 14 marca 2022
google
5.0

Najlepsi!!!! Trafiłam do AKME zdecydowanie za późno ,ale osiem dodatkowych godziny które u nich miałam dało mi więcej niż cały kurs w poprzedniej szkółce. Cudowna atmosfera podczas jazdy, duże zainteresowanie kursantem i pomoc z każdej strony. Instruktorzy świetnie wszystko tłumaczą. Zdałam egzamin w dużej mierze dzięki jazdą właśnie w AKME. 🙂

Paulina Bałasz 4 marca 2022
google
5.0

Najlepszy ośrodek szkolenia!!! Cudowni ludzie z powołania z ogromną wiedzą i ciekawym charakterem. Pan Maks świetnie spełnia swoje zadanie ,przez cały okres jazd doszkalających ( i już po zdaniu egzaminu, pomaga w najdrobniejszych sprawach) naprawdę nie było do czego się przyczepić,Pani Dominika i Pan Arek ( bo z nimi miałam przyjemność jeździć ) OGROMNA WIEDZA, zwracają uwagę na najmniejszych błąd, odpowiedzą na każde pytanie, mam porównanie z innej szkoły i AKME pokazało najwyższy możliwy poziom! Ogromny szacunek do drugiego człowieka jak i również zabawna atmosfera w samochodzie. DZIEKUJE WAM Z CALEGO SERCA ❤️🚗

Dorota Paliga 2 marca 2022
google
5.0

Naprawdę polecam tę szkołę jazdy! Podczas szkolenia nacisk położony był przede wszystkim na nauczenie myślenia na drodze. Tym samym, po zakończeniu kursu, rozumiesz dlaczego w ten czy inny sposób powinieneś ustawić się na skrzyżowaniu czy wykonać dany manewr, zamiast uczyć się go na pamięć. Po każdych zajęciach, a także w trakcie instruktorzy (którzy swoją drogą są naprawdę cierpliwi i wyrozumiali), szczegółowo omawiają to co wydarzyło się na drodze. A w razie błędów są one korygowane. Najlepszą rekomendacją będzie to, że egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem, co nie leżało nawet w sferze moich marzeń przed przystąpieniem do kursu 😀

Michał J 22 lutego 2022
google
5.0

Bardzo serdecznie polecam wszystkim przyszłym kursantom! Świetna atmosfera i mili, dobrze uczący instruktorzy! 😃

Sylwia Perek 16 lutego 2022
google
5.0

Uważam, że jeśli chcesz rozpocząć przygodę z prawem jazdy to AKME jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Nie ma rzeczy, która by mi nie odpowiadała. Zajęcia teoretyczne prowadzone bardzo profesjonalnie i z naciskiem na to żeby wynieść z nich jak najwięcej (nie tylko pod kątem późniejszego egzaminu, ale też zwykłego "życiowego" jeżdżenia samochodem), na zajęciach praktycznych jest wspaniała atmosfera, zero stresu, a przede wszystkim instruktorzy dokładają wszelkich starań żeby nauczyć kursantów wszystkiego co będzie im potrzebne do zdania egzaminu. Jeśli chodzi o inne sprawy to dokąd nie zdasz egzaminu na pewno, nie zostaniesz zostawiony "na lodzie", wszyscy instruktorzy robią co w swojej mocy żeby ułatwić Ci drogę to tego wymarzonego prawa jazdy. Pójście do AKME było zdecydowanie najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć i z jednej strony cieszę się, że zdałam, ale z drugiej strony szkoda mi opuszczać tak wspaniałe miejsce.

Julia Lipniak 15 lutego 2022
google
5.0

Z całego serca polecam ośrodek szkolenia kierowców AKME! Profesjonalne oraz rzetelne podejście do klienta. Instruktorzy kompetentni i pomocni, traktujący każdego kursanta w sposób indywidualny. Atmosfera bardzo przyjazna, dzięki czemu nauka jazdy stała się czystą przyjemnością, a nie tylko nudnym obowiązkiem. Jest to miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji oraz chęci dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami. Swój sukces zawdzięczam tylko i wyłącznie wykwalifikowanemu teamowi AKME. Po doświadczeniach z innymi krakowskimi szkołami z całą pewnością swierdzam, że AKME to najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w każdej możliwej kategorii!

Ewelina Ziemska 15 lutego 2022
google
5.0

Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z prawem jazdy OSK AKME. Super atmosfera, a instruktorzy mili, wymagający i dokładni. Na każdej lekcji mogłam mieć zagwarantowane dokładne i profesjonalne tłumaczenie zadań oraz indywidualne podejście, dzięki któremu byłam w stanie osiągnąć sukces. Wszyscy instruktorzy przykładają się do pracy, ponadto są bardzo towarzyscy- nauka z nimi była dla mnie super doświadczeniem, które będę pozytywnie wspominać!

google
5.0

Świetni instruktorzy, przyjemna atmosfera i widoczne efekty. Serdecznie polecam właśnie w szkole jazdy AKME przygotowywać się do egzaminu na prawko. Dzięki podejściu instruktorów każda godzina jazdy dawała poczucie zbliżania się do celu. Pełen profesjonalizm!

google
5.0

Cudowni instruktorzy i cudowna atmosfera. Aż żałuję, że nie mogę pojeździć z nimi jeszcze kilka godzin, ale może zobaczymy się na drodze 😊 Po dłuższej przerwie wykupiłam tu jazdy doszkalające, instruktorzy zwrócili uwagę na każdy szczegół mojej jazdy, gdy jakiś manewr nie wychodził to dokładnie tłumaczyli co jest nie tak. Dzięki temu na egzaminie czułam się tak pewnie, że na chwilę nawet zapomniałam, że to egzamin państwowy. Bardzo dziękuję całej ekipie za pomoc, jesteście wspaniali! Jeśli ktoś szuka szkoły, która was przygotuje nie tylko do egzaminu ale i do późniejszej jazdy to z całego serca polecam ❤️

Julia Paos 28 stycznia 2022
google
5.0

Jestem zachwycona profesjonalizmem, podejściem, cierpliwością, empatią i dokładnością tłumaczenia. Polecam szczególnie instruktora Arka, który doskonale przygotował mnie do egzaminu, mimo, że nie byłam łatwym przypadkiem. Cieszyłam się jazdą i rzadko się stresowałam. Prawko zrobione sprawnie i zdane za pierwszym! Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!

Kaja Kontrymowicz 27 stycznia 2022
google
5.0

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Profesjonalizm i życzliwość oraz pełne zaangażowania aby nauczyć dobrze jeździć. Super przygotowanie do egzaminu, polecam wszystkim.

Kamila 19 stycznia 2022
google
5.0

Trafilam do szkoly po dlugiej przerwie i kilku niezdanych egzaminach. Mozna powiedziec, ze znowu zaczelam od zera. Mialam 30 godzin jazdy. Zdalam egzamin za pierwszym podejsciem. Wszystko bylo na wysokiem poziomie. Instruktorzy sa bardzo mili oraz wysoko wykwalifikowani. Swietna komunikacja i dobry stosunek ceny do jakosci. Czulam, ze byli zainteresowany moim sukcesem.

Aleksandra Shutova 12 stycznia 2022
google
5.0

Jestem niesamowicie wdzięczna całej ekipie AKME za poświęcony czas i przygotowanie do egzaminu! Ludzie z pasją i profesjonalizmem🔥! Będę polecać każdemu kto myśli o rozpoczęciu przygody z jazdą 🚗🚗

Karolina S 7 stycznia 2022
google
5.0

Bardzo polecam tą szkołę jazdy , instruktor z którym miałem przyjemność jeździć to osoba pełna doświaczenia a zarazem bardzo miła i przyjemna osoba . Przez 2 godziny dodatkowych jazd , nauczyłem się wielu rzeczy , które później przydały mi się na egzaminie także SZKOŁA JAZDY AKME zasługuje na 5 gwiazdek !

google
5.0

OSK AKME jest najlepszą szkołą do jakiej mogłam trafić. Dzięki instruktorowi- Arkowi nie tylko zdałam egzamin ale przede wszystkim poczułam się komfortowo za kierownicą i nie przeraża mnie już wizja samodzielnego prowadzenia pojazdów 🙂 Arek jest niesamowicie cierpliwy, kompetentny, wyrozumiały a do tego jest świetnym kompanem do rozmowy. Każdy manewr był omawiany lub rozrysowywany do znudzenia a żadne zadane przeze mnie pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Z całego serca mogę polecić tę szkołę jazdy, bo naprawdę robią świetną robotę!

Korzeniak - 23 grudnia 2021
google
5.0

Bardzo polecam szkołę jazdy AKME. Każdy instruktor, z którym miałam przyjemność jeździć, miał bardzo dobre podejście do kursanta, wszystko było tłumaczone spokojnie i jasno. Zwracano uwagę na moje pewne niedociągnięcia, które potem mogłyby być problematyczne w trakcie egzaminu praktycznego. Każdy instruktor starał się bym mogła te błędy poprawić i wyćwiczyć, aby nie były dla mnie stresujące w przyszłości. Szkoła przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale też do samej jazdy już po załatwieniu wszystkich formalności, co jest moim zdaniem bardzo ważne. Pan Maksymilian również był niezwykle cierpliwy i pomocny na każdym etapie kursu. Jeszcze raz bardzo polecam.

Magdalena B 20 grudnia 2021
google
5.0

Trafiłam na szkółkę AKME z polecenia, po dwóch niezdanych egzaminach postanowiłam podjąć szkolenie właśnie u Nich i uważam, że był to NAJLEPSZY WYBÓR - po jazdach doszkalających w tej szkółce zdałam egzamin za PIERWSZYM PODEJŚCIEM! Cała kadra AKME jest pełna pasji, profesjonalizmu i zaangażowania; Miałam do czynienia z każdym z ich załogi i z całym sercem mogę ocenić wszystkich instruktorów na szóstkę z plusem, a nawet i na siódemkę!!! Przed wykonaniem danego zadania, bądź manewru każda kwestia jest szczegółowo omawiana, a w razie potrzeby nawet rozrysowywana. Podejście całej załogi AKME jest indywidualne do każdego kursanta i jego potrzeb, zajęcia odbywają się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze; Takich instruktorów, jak Maks, Dominika, Arek i Michał nigdzie indziej nie znajdziecie! To właśnie dzięki Wam, wyżej wymienionym, zawdzięczam mój sukces! Bardzo Wam dziękuje! A każdemu z Was, którzy to czytają z czystym sumieniem polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME!

Joanna Praszczałek 14 grudnia 2021
google
5.0

Bardzo się cieszę, ze trafiłam do Akme na jazdy doszkalające dzięki którym udało mi się zdać! Instruktorzy z ogromna wiedza i bardzo pomocni. Szczerze polecam!

Agnieszka Sudek 14 grudnia 2021
google
5.0

Serdecznie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME, zajęcia odbywały się w super atmosferze. Elastyczny grafik i chęci instruktorów , aby kurs przebiegał sprawnie jest godny podziwu. Podczas kursu mamy do czynienia z różnymi instruktorami dzięki czemu więcej naszych błędów jest zauważane, a następnie stopniowo likwidowane 🙂 Do każdej osoby podchodzą indywidualnie i możemy jeszcze lepiej doskonalić swoje umiejętności. Moim instruktorem prowadzącym był Michał i z nim spędziłem najwięcej godzin "za kółkiem". Myślę, że do końca życia zapamiętam nasze wspólne jazdy, które odbywały się w naprawdę fantastycznej atmosferze. Oprócz nauki jazdy nie zabrakło czasu na żarty. Gorąco polecam szkołę jazdy osobą które chcą zdać prawo jazdy za pierwszym razem!

Kamil Szostak 12 grudnia 2021
google
5.0

Dzięki nim zdałam za pierwszym razem 😀 Instruktorzy bardzo profesjonalni i uczą nie tylko pod egzamin. Podczas jazd otrzymałam ogrom cierpliwości i dobrej atmosfery, które pomogły mi przełamać stres. Jazdy miałam w różnych godzinach, zarówno porannych, jak i popołudniowych, dzięki czemu mogłam bez problemu dopasować je do mojego grafiku. Z całego serca polecam!

Katarzyna Oleś 5 grudnia 2021
google
5.0

Z czystym sumieniem polecam! Profesjonalne podejście i przemiła atmosfera na zajęciach towarzyszyły za każdym razem. Otrzymałam od instruktorów masę cierpliwości i ogrom rzetelnej wiedzy, także jeśli ktoś się zastanawia gdzie robić prawko, to zdecydowanie polecam AKME!!! ❤️❤️

Alicja Stopińska 28 listopada 2021
google
5.0

Gitara siema, trzeba przyznac ze chca nauczyc a nie tylko wyjezdzic 30h i wziac kase. Pierwsza stycznosc z autem mialem wlasnie w AKME, nie wiedzialem co i jak i wiecie co? Po 8h szkolenia moglem isc na egzamin, takiego miszcza ze mnei zrobili. Od 20h szkolenia to ELKI na wstecznym wyprzedzalem 😀 Egzamin zdany za 1 podejsciem. Duzym plusem jest tez to ze jezdzilem prawie ze wszystkimi instruktorami i roznymi autami, a od 20h moglem cwiczyc to co chcialem. Takze pozdrawiam Was tam wszsytkich, dostane auto to sie poscigamy 😀 Silniki podobne, auta podobne wiec wygra lepszy 😀 😀 😀

Thedin000 TheDin000 27 listopada 2021
google
5.0

Są dobrzy, polecam 👍

Grzegorz Szyniec 23 listopada 2021
google
5.0
Michał Jaworecki 23 listopada 2021
google
5.0

Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Polecam gorąco, każdemu przyszłemu kierowcy zastanawiajacemu się nad wyborem szkoły jazdy.Dzieki nauce jazdy z Maxem byłam idealnie przygotowana do egzaminu. Polecam, polecam ❤️

Sylwia Shyla 23 listopada 2021
google
5.0
Witold Antoniów 23 listopada 2021
google
5.0

Świetna, godna polecenia Szkoła. Merytoryczne, sprawnie prowadzone zajęcia teoretyczne i elastyczne godziny jazdy pozwalają szybko przejść cały kurs. Instruktorzy to profesjonaliści, zaangażowani i skupieni na kursancie, a przy tym mili i ciekawi ludzie 🙂 Nauka prowadzona jest na takim poziomie, że egzamin staje się formalnością, a co najważniejsze... naprawdę umiesz jeździć !

Aneta Kuma 21 listopada 2021
google
5.0

Gorąco polecam 🥇🏆

Wioletta Piesiecka 21 listopada 2021
google
5.0

Polecam z całego serca. Wszyscy instruktorzy podchodzą do każdej osoby w bardzo przystępny i profesjonalny sposób, kładąc szczególną uwagę na samodzielność za kierownicą, która bardzo przydaje się na egzaminie państwowym. Wykłady są bardzo interesujące, a prowadzącego je Pana Maksa słucha się z przyjemnością.

obi 20 listopada 2021
google
5.0

Nie ma rzeczy, która nie odpowiadałaby mi w szkoleniu, może oprócz zdania egzaminu państwowego przez który nie będę miała możliwości wyjeździć dodatkowych godzin z tak świetnymi instruktorami. Każdy z nich daje z siebie 100%, nie chcą nauczyć jedynie regułek i tras egzaminatorskich, zależy im przede wszystkim żeby wypuścić dobrych, śmiałych i umiejących myśleć na drodze kierowców. Dziękuję wszystkim instruktorom za poświęcony czas, cierpliwość i tłumaczenie aż do skutku, jesteście najlepsi. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się jaką auto szkołę wybrać - Akme to najlepszy wybór 💪

Agata Maciejewska 16 listopada 2021
google
5.0

Jeśli ktoś szuka szkoły z ciepłą i przyjazną atmosferą, to lepiej trafić nie może. Każdy z instruktorów jest bardzo profesjonalny, a do kursanta podchodzi z uśmiechem. Czegoś nie rozumiesz? Nie ma problemu, zostanie przerobione jeszcze raz. Masz pytanie? Śmiało możesz je zadać, bez żadnego stresu. Jazdy nieraz poprawiały mi humor, a pozytywne słowa kadry dodawały wiary we własne możliwości. Polecam!

Martyna Kulis 15 listopada 2021
google
5.0

Bardzo dobra szkoła, świetny kontakt, elastyczność grafików i wiedza merytoryczna. Polecam.

Piotr Kiraga 8 listopada 2021
google
5.0

polecam!

Wiktoria Cius 7 listopada 2021
google
5.0

Bardzo polecam AKME każdemu, komu zależy na miłej atmosferze i profesjonalnym podejściu do kursanta. Większość godzin wyjeździłam z Arkiem. Tłumaczy spokojnie, odpowiada na wszystkie pytania, najpierw omawia teorię, potem są jazdy, na końcu kursant dostaje informację zwrotną na temat postępów, jak i tego, nad czym należy popracować. Nic dodac, nic ujac:) Bardzo dziękuję!

Marina Dziedzic 6 listopada 2021
google
5.0

Świetna ekipa bardzo dobra atmosfera bardzo dobry kontakt z instruktorami w szczególności chciałem podziękować Panu Arkowi i pani Dominice za naukę świetnie potrafią przekazać wiedzę pan Arek potrafił podczas lekcij zrobić naprawdę dobrą robotę z nim spędziłem najwięcej godzin dzieki czemu oczywiście egzamin zdany jeżeli chodzi o lekcje teori Pan max świetnie prowadzi te lekcje cały czas utrzymaje kontakt z podopiecznymi dla tego lekcje po prostu są ciekawe i fajne wracając do jazdy sory kraków korki nie w tej szkole ja osobiście ani razu nie stałem w korkach a jeździłem 11.00 13.00 zdążyło się 15.00 osobiście uważam że jak ktoś naprawdę chciał by zdać bez problemu prawojazdy to polecam te szkołę

zycie zmienia 27 października 2021
google
5.0

Są naprawdę dobrzy, polecam!

Piotrek Ja 24 października 2021
google
5.0

Wybrałam szkołę czytając pozytywne opinie oraz przeglądając bardzo fajnie prowadzone social media👌 I teraz sama z całego serca chciałabym ją Wam polecić, bo to totalny profesjonalizm❤️ Wszyscy Instruktorzy są fantastyczni w fachu, szybko trafiają do kursanta, przełamują wszystkie jego bariery, uczą naprawdę praktycznie, no i atmosfera jest super. Efekty współpracy sprawdźcie sami, zachęcam i polecam!

Daria Klima 15 października 2021
google
5.0

Godne polecenia! Świetne przygotowanie, a kadra wyśmienita ❤😁

Maria Górecka 12 października 2021
google
5.0

Prawko zdane ♥ Mega dziękuję świetnej ekipie Ośrodek szkolenia kierowców AKME, którzy niesamowicie mnie przygotowali i przekazali swoją praktyczną wiedzę!!! Kontakt był bezproblemowy, młodzi i wykształceni instruktorzy, którzy pokazali każde zakamarki Krakowa i miejsca możliwe na egzaminie państwowym. Jestem bardzo zadowolona i zachęcam wszystkich do wybrania tej szkoły! SĄ NAJLEPSI ♥

bxchanniexb 3 października 2021
google
5.0

Dzięki AKME w końcu udało się zdać egzamin. 🙂 W porównaniu do poprzedniej szkoły jazdy AKME jest bezkonkurencyjne. Instruktorzy cierpliwi i profesjonalni, a atmosfera bezstresowa i przyjazna. Polecam ♥

Wiktoria Dąbrowska 27 września 2021
google
5.0

Niesamowici instruktorzy z ogromem wiedzy i nieskończonymi pokładami cierpliwości.

Joanna Janczur 25 września 2021
google
5.0

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić OSK AKME. Profesjonalne i indywidulane podejście do kursanta. Jazdy odbywają się w przyjaznej atmosferze, a wszyscy instruktorzy w zrozumiały sposób tłumaczą zagadnienia. OSK AKME świetnie przygotowuje do bycia kierowcą.

Karol Hydzik 22 września 2021
google
5.0

OSK AKME to strzał w dziesiątkę. Kontakt jest bezproblemowy, a wykłady ciekawe i zrozumiałe, podobnie jak zajęcia z pierwszej pomocy. Instruktorzy to klasa sama w sobie. Są punktualni, wymagający, mają ogromną wiedzę, którą potrafią w odpowiedni sposób przekazywać, uczą logicznego myśłenia, wytykają wszystkie błędy, zwracają uwagę na najmniejsze detale i dają mnóstwo cennych wskazówek. Dzięki AKME nabrałem pewności siebie w jeździe samochodem, która ogólnie stała się dla mnie przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę jazdy każdemu.

Kamil Kochańczyk 21 września 2021
google
5.0

Bardzo polecam tą szkółke wszytkim osobą. Atmosfera była super z każdym instruktorem a szczególnie z Panem Arkiem. Polecam serdecznie!!

Jakub Małkowski 16 września 2021
google
5.0

Bardzo polecam. Nie mam porównania do innych szkół, ale jak dla mnie cechą wyróżniającą jest przede wszystkim indywidualne podejście do kursanta, co jest odczuwalne na każdym kroku i jest warte każdej złotówki. Instruktorzy kompetentni, rzetelni, cierpliwi, skupieni na tym, żeby kursant nauczył się jak najwięcej, a nie na swoich prywatnych sprawach. Poza tym bardzo fajni ludzie 🙂 Super kontakt i komunikacja, nauka przebiegła szybko, skutecznie i bezproblemowo. Po kursie zdanie egzaminów było tylko formalnością. Oby tak dalej w miarę rozwoju szkoły 🙂

Bartosz Malocha 13 września 2021
google
5.0

Szczerze polecam AKME wszystkim osobom które chcą zostać przygotowane profesjonalnie do egzaminu i co najważniejsze do prowadzenia auta już po zdanym egzaminie. Nie jest to masówka, do każdej osoby podchodzą indywidualnie - słuchają, doradzają i przede wszystkim tłumaczą tyle razy ile potrzeba. Wykfalifikowana kadra instruktorska - pierwsza klasa, mają różne podejścia przez co łatwiej wybrać z kim chce się jeździć i czyje nauczanie łatwiej do kursanta przemawia 😉 Kolejnym plusem jest niezawodne kierownictwo - organizacja przejazdów, wykłady teoretyczne czy nawet próba kontaktu - nigdy mnie nie zawiodła. Polecam tą szkołę wszystkim, zwłaszcza że oba egzaminy i teoria i praktyka zdane przeze mnie zostały za pierwszym razem 🙂

Czarny Kot 10 września 2021
google
5.0

OSK AKME spełniło w pełni moje oczekiwania. Jest to ośrodek, który zapewnia bardzo dokładne i profesjonalne szkolenie. Instruktorzy są ludźmi miłymi, profesjonalnymi i pełnymi zapału do pracy. Kursant zostaje naprawdę rzetelnie przygotowany do egzaminu państwowego, bez większych problemów zdaje go, i co najważniejsze zostaje nauczony bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym. Z całego serca polecam wszystkim skorzystać z usług OSK AKME i samemu doświadczyć jak bardzo dbają o jakość przeprowadzanych przez Nich szkoleń ,w końcu nie bez przyczyny ten ośrodek nazywa się AKME 💪❤️

Milena Kucybała 4 września 2021
Klaudia Dembowska
Klaudia Dembowska
2023-06-27
AKME to świetna szkoła jazdy. Wykłady z teorii prowadzone bardzo ciekawie i na wysokim poziomie, ogromna ilość przekazanej wiedzy przydatnej w praktyce. Zajęcia praktyczne odbywały się w bardzo miłej, luźnej atmosferze, która sprzyja nauce. Egzamin zdany za pierwszym razem. Nie mogłam wybrać lepiej 🙂 Polecam każdemu!
Konstancja Skawińska
Konstancja Skawińska
2023-06-25
Jestem zadowolona z nauki w szkole AKME. Dzięki wytrwałej pracy instruktorów czuję się pewnie na drodze. Jeździłam głównie z Maksem - super atmosfera i anielska cierpliwość😇 Każda wątpliwość była tłumaczona i powtarzana do skutku. Polecam wszystkim zainteresowanym 🙂
Filip Jędraszek
Filip Jędraszek
2023-06-13
Polecam szkolenia w AKME OSK. Kupiłem 10 godzin doszkalających i prawo jazdy zdałem za drugim razem bezbłędnie. Miła atmosfera, spokojny instruktor i nieduże ceny. Polecam wszystkim!
Jacek Syguła
Jacek Syguła
2023-06-08
Polecam. To już drugi raz kiedy uczyłem się do egzaminu (po pierwszym razie prawko miałem zabrane) i w zasadzie w porównaniu z moim poprzednim instruktorem który, w kółko coś mówi, zamiast pokazywać co mnie czeka i jak najlepiej przygotować. Trafiłem na Panią Dominikę i naprawdę - lekcję na luzie, ale jednak cały czas konkretnie, Pani Dominika mi mówiła na bieżąco, co i dlaczego, także pełen profesjonalizm z jej strony. No i zdałem za pierwszym razem 🙂. Także serdecznie polecam.
Urszula Marchewka
Urszula Marchewka
2023-06-07
Miałam długa przerwę od prowadzenia samochodu i potrzebowałam paru lekcji, dzięki którym poczuje się pewnie na drodze. Michał wyjaśniał wszystkie wątpliwości, doskonale tłumaczył, oswoił z samochodem na nowo. Bardzo polecam!
miyaurukaareirukizm
miyaurukaareirukizm
2023-06-05
Szkołę wybrałam na podstawie statystyk zdawalności i nie pomyliłam się, egzamin państwowy zdany bez większego problemu. Do tego fajna atmosfera, przystępne ceny, możliwość wyboru instruktora po kilku godzinach jazd z różnymi osobami - zdecydowanie polecam 🙂
Oleksandra Pylyp
Oleksandra Pylyp
2023-05-31
Bardzo się cieszę, ze znalazłam tą szkołę. Uczyłam się w innej i nie byłam nawet przegotowana do egzaminu po 30h, ale AKME mi pomogli się przygotować za 4 zajęcza ! Bardzo polecam!!!!
Natalia Kurnik
Natalia Kurnik
2023-05-29
Super szkoła, bardzo polecam szczególnie Dominikę - spokojna i profesjonalna instruktorka.
Marcelina Cios
Marcelina Cios
2023-05-29
Bardzo polecam, wszystko zdane za pierwszym razem, wszyscy instruktorzy świetni!!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ APLIKACJĄ I DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI AKME.

Osk Akme

Osk Akme

I will be back soon

Osk Akme
Witaj 👋 W czym możemy Ci pomóc?
Messenger Masz pytanie?