MENU

Witaj w Świecie AKME

Szkolenie to bardzo złożony proces. Na sukces w zdobyciu prawa jazdy składa się wiele czynników. Najważniejszym aspektem, który cechuje naszą markę jest odpowiednia metodyka szkolenia. Sprawimy, że osiągniesz umiejętności w kierowaniu pojazdem daleko bardziej wykraczające po za te obowiązujące na egzaminie państwowym.

Postaw na teorię!

Pierwszą i niewątpliwie najważniejszą częścią kursu jest teoria. To dzięki niej poznasz zasady ruchu drogowego, swoje prawa oraz obowiązki wobec innych uczestników na drodze. Podchodzimy do tego elementu szkolenia bardzo poważnie, wymagamy pełnego zaangażowania ze strony kursanta, oraz kształtujemy jego świadomość i sposób postrzegania dynamicznie zmieniających się sytuacji w ruchu drogowym. Analizujemy błędy innych kierowców i uczymy myśleć za kierownicą. Oferujemy najnowocześniejsze materiały do nauki w systemie SPS, które dają możliwość kształcenia się w każdym czasie i miejscu.

WYBIERZ
AKME

WYBIERZ
AKME

Zajęcia z pierwszej pomocy

Każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy lub znaleźć się w sytuacji gdy tej pomocy powinien udzielić. Nauczysz się jak nie być obojętnym widząc czyjeś cierpienie, jak fachowo i profesjonalnie udzielić pomocy, jak URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE. W AKME stawiamy na najlepszych dlatego nasze zajęcia prowadzi profesjonalny ratownik medyczny, który ukierunkuje Twoje myślenie i wskaże Ci procedury jakimi powinieneś się kierować w sytuacjach newralgicznych.

Zgodnie z art. 162 § 1 k.k., kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Zajęcia praktyczne

Decydujący etap szkolenia gdzie zaczniesz wykorzystywać w praktyce poznane wcześniej zagadnienia. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na wypracowanie autorskiego systemu szkolenia. Z nami poznasz zasady i zrozumiesz sens takich pojęć jak Eco Driving czy Defensive Driving. Będziesz ćwiczyć widzenie peryferyjne i poznasz nowoczesną technikę jazdy, w której uczymy utrzymywania bezpiecznego odstępu w oparciu o czas przejazdu. Wypracujemy w
Twoim sposobie kierowania odpowiednie nawyki. Nauczysz się i poznasz ergonomię pozycji za kierownicą, i przede wszystkim będziesz rozumiał co robisz i czemu to służy. Po, każdych zajęciach prowadzimy z Tobą analizę tego co miało miejsce. Stosujemy najnowocześniejszy model SPINKA tak aby FEEDBACK, który otrzymujesz pozostał Ci jak najdłużej w pamięci i pomógł w uniknięciu błędów w przyszłości.

WYBIERZ
AKME

Pamiętaj że instruktor to najważniejsza osoba, którą spotkasz na swojej drodze do wymarzonego dokumentu. Od jego postawy i podejścia zależy jakim będziesz kierowcą. Wybierz mądrze i wejdź do świata AKME już dziś!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ APLIKACJĄ I DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI AKME.

mockup

DODATKOWO OTRZYMAJĄ PAŃSTWO:

jak sie zapisac i materiały pomocnicze 1
jak sie zapisac i materiały poxmocnicze 2
Osk Akme

Osk Akme

I will be back soon

Osk Akme
Witaj 👋 W czym możemy Ci pomóc?
Messenger Masz pytanie?