MENU

upsidedown

o nas

Witaj w motocyklowym świecie AKME.

Zaczynając przygodę z jednośladem musisz pamiętać że masz tylko dwa koła. Brak umiejętności, brak odpowiedniej techniki, brak wiedzy o konstrukcji pojazdu jakim się poruszasz mogą sprawić że przeżyjesz wiele stresogennych sytuacji (i oby na tym się skończyło). Wstąp w nasze szeregi i zrozum co to znaczy przeciwskręt, poznaj odpowiednią pozycję na jednośladzie zrozum mechanizmy działania, naucz się płynnie operować przepustnicą. Ucz się z nami technik wzrokowych i poznaj sztukę pokonywania zakrętu. Szkolenie prowadzone przez profesjonalnych motocyklistów. Metodyka i wzorce opracowane z uwzględnieniem między innymi figur i stylów jazdy z Gymkhany.
Jazda motocyklem to największa frajda jakiej kiedykolwiek doświadczysz w życiu. Dołącz do nas a zobaczysz że od pierwszego kontaktu z jednośladem banan nie zejdzie z Twojej Twarzy.

MASZ PYTANIE?

PAKIETY I PROMOCJE

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Klaudia Dembowska
Klaudia Dembowska
2023-06-27
AKME to świetna szkoła jazdy. Wykłady z teorii prowadzone bardzo ciekawie i na wysokim poziomie, ogromna ilość przekazanej wiedzy przydatnej w praktyce. Zajęcia praktyczne odbywały się w bardzo miłej, luźnej atmosferze, która sprzyja nauce. Egzamin zdany za pierwszym razem. Nie mogłam wybrać lepiej 🙂 Polecam każdemu!
Konstancja Skawińska
Konstancja Skawińska
2023-06-25
Jestem zadowolona z nauki w szkole AKME. Dzięki wytrwałej pracy instruktorów czuję się pewnie na drodze. Jeździłam głównie z Maksem - super atmosfera i anielska cierpliwość😇 Każda wątpliwość była tłumaczona i powtarzana do skutku. Polecam wszystkim zainteresowanym 🙂
Filip Jędraszek
Filip Jędraszek
2023-06-13
Polecam szkolenia w AKME OSK. Kupiłem 10 godzin doszkalających i prawo jazdy zdałem za drugim razem bezbłędnie. Miła atmosfera, spokojny instruktor i nieduże ceny. Polecam wszystkim!
Jacek Syguła
Jacek Syguła
2023-06-08
Polecam. To już drugi raz kiedy uczyłem się do egzaminu (po pierwszym razie prawko miałem zabrane) i w zasadzie w porównaniu z moim poprzednim instruktorem który, w kółko coś mówi, zamiast pokazywać co mnie czeka i jak najlepiej przygotować. Trafiłem na Panią Dominikę i naprawdę - lekcję na luzie, ale jednak cały czas konkretnie, Pani Dominika mi mówiła na bieżąco, co i dlaczego, także pełen profesjonalizm z jej strony. No i zdałem za pierwszym razem 🙂. Także serdecznie polecam.
Urszula Marchewka
Urszula Marchewka
2023-06-07
Miałam długa przerwę od prowadzenia samochodu i potrzebowałam paru lekcji, dzięki którym poczuje się pewnie na drodze. Michał wyjaśniał wszystkie wątpliwości, doskonale tłumaczył, oswoił z samochodem na nowo. Bardzo polecam!
miyaurukaareirukizm
miyaurukaareirukizm
2023-06-05
Szkołę wybrałam na podstawie statystyk zdawalności i nie pomyliłam się, egzamin państwowy zdany bez większego problemu. Do tego fajna atmosfera, przystępne ceny, możliwość wyboru instruktora po kilku godzinach jazd z różnymi osobami - zdecydowanie polecam 🙂
Oleksandra Pylyp
Oleksandra Pylyp
2023-05-31
Bardzo się cieszę, ze znalazłam tą szkołę. Uczyłam się w innej i nie byłam nawet przegotowana do egzaminu po 30h, ale AKME mi pomogli się przygotować za 4 zajęcza ! Bardzo polecam!!!!
Natalia Kurnik
Natalia Kurnik
2023-05-29
Super szkoła, bardzo polecam szczególnie Dominikę - spokojna i profesjonalna instruktorka.
Marcelina Cios
Marcelina Cios
2023-05-29
Bardzo polecam, wszystko zdane za pierwszym razem, wszyscy instruktorzy świetni!!
Osk Akme

Osk Akme

I will be back soon

Osk Akme
Witaj 👋 W czym możemy Ci pomóc?
Messenger Masz pytanie?