MENU

TEORIA W DOMU

CENA: 2950zł

Od 2015 roku zniesiono obowiązek uczestniczenia w zajęciach teoretycznych! Jeśli ze względu na pracę, szkołę lub inne obowiązki, nie masz czasu na uczęszczanie na zajęcia teoretyczne to zapraszamy do skorzystania z tej oferty. Otrzymasz od nas dedykowane materiały do nauki online z dostępem do wykładów LIVE. Będziesz mógł zadawać pytania wykładowcy, odtwarzać zajęcia po kilka razy, a co najważniejsze to Ty zdecydujesz o tym, gdzie i kiedy się uczysz! Po zdanym państwowym egzaminie teoretycznym rozpoczniesz szkolenie praktyczne oraz zajęcia z pierwszej pomocy. Kurs kończy się praktycznym egzaminem wewnętrznym. Pamiętaj, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z wykładowcą. Nie każdy ma predyspozycje do samodzielnej nauki.

  • Spersonalizowane materiały dydaktyczne przeznaczone do nauki zdalnej
  • Aplikacja AKME na smartfon, tablet, PC
  • 4 h. zajęć z pierwszej pomocy
  • 30 h. zajęć praktycznych
  • Egzamin wewnętrzny praktyczny
  • Dostęp do społeczności AKME

Minimalny wiek 17 lat i 9 miesięcy – do egzaminu teoretycznego w ośrodku egzaminowania można przystąpić nie wcześniej niż miesiąc przed ukończeniem 18 roku życia.

Czas trwania kursu: od 1,5 do 2,5 miesięcy

TEORIA
W DOMU

W naszym ośrodku istnieje możliwość przeprowadzenia badań lekarskich. Koszt takiej usługi jest regulowany ustawowo i wynosi 200 zł.

Miejsce spotkań na zajęcia praktyczne dobieramy indywidualnie z Klientem.

Prowadzimy system ratalny 0%

Aby rozpocząć kurs potrzebna jest minimalna zaliczka w kwocie 200zł.

Osk Akme

Osk Akme

I will be back soon

Osk Akme
Witaj 👋 W czym możemy Ci pomóc?
Messenger Masz pytanie?